Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Wpis wygląda na średnio zawoalowany trolling, choć OP w jednym ma rację - wypokowa prawica praktycznie nie produkuje kątętu który nie jest totalnym szajsem. Na tagach lewackich stosunkowo często pojawiają się krótsze lub dłuższe teksty autorskie, różnej jakości, których autorzy albo skupiają się na sprzedaży własnych przemyśleń, albo chcą wywołać dyskusję na jakiś konkretny temat, albo sobie po prostu na luzie heheszkują.

Tagi prawackie? Zapomnij, lol - autorskiego kątętu tam
@mnik1: czy ja wiem... Dawno nie widziałem żadnego wartościowej lewicowej treści na wykopie. Nie wiem, czy to kwestia tagów, ale po prostu kiedy widzę dłuższy tekst ewidentnego lewicowca to zawsze jest to jakieś gówno sklecone z niedomówień i przekłamań. I to nie jest tak, że każda treść lewicowa z automatu jest dla mnie gównem - sam dosyć regularnie czytuję Krytykę Polityczną właśnie dlatego, że czasami pojawiają się tam dobre treści.

Jeśli
@mnik1: @Kryspin013: W sumie, to czy istnieje w Polsce cokolwiek z konserwatywnej prawicy, co jeszcze da się przeczytać bez obrzydzenia, poza Klubem Jagiellońskim? Bo akurat Ziemkiewicza bym do tego zaszczytnego grona nie zaliczył.

@angor86: Mordo, bo jak wrzucamy poważne, filozoficzne znaleziska, to od razu prawakomando się zwołuje na zakopywanie, bo uwaga lewactwo xD. Z resztą ogólnie w Polsce dyskusja polityczna jest sparaliżowana neoliberalnymi dogmatami, więc tutaj wiele miejsca na
@aegispolis: no nie wiem, czy one są poważne, czy niepoważne. Nie wiem, czy to wynika z tagów, ale tak jak napisałem - kiedy widzę wpis taki ewidentnie lewicowy to jest po prostu zbiór tekstów dogmatycznego lewicowca, a w najlepszym przypadku uzasadnienie będzie polegało na wybiórczym cytowaniu danych. W najgorszym - będzie to błędne koło w rozumowaniu, polegające na udowadnianiu tezy poprzez odwołanie się do niej.

Może faktycznie takie treści gdzieś są,
no nie wiem, czy one są poważne, czy niepoważne


@angor86: No to lepiej następnym razem się zapoznać, niż zakopywać. I o czym ty w ogóle mówisz, skoro się z tym nawet nie zapoznajesz? No i jak na razie, to ja mogę ci podać kilku myślicieli na poziomie lewicowych, czy nawet popularyzatorów na yt, tak z głowy. A na prawicy co? Peterson?
@aegispolis:

I o czym ty w ogóle mówisz, skoro się z tym nawet nie zapoznajesz?


Skąd ten pomysł? Wskażesz fragment, z którego to wynika?

No i jak na razie, to ja mogę ci podać kilku myślicieli na poziomie lewicowych, czy nawet popularyzatorów na yt, tak z głowy.


Piszemy o wykopie, nie o internecie poza wykopem. Poza wykopem to jestem w stanie sam wymienić osoby z lewicy, które potrafią dyskutować bez ucieczki
Skąd ten pomysł? Wskażesz fragment, z którego to wynika?


@angor86: O stąd:

no nie wiem, czy one są poważne, czy niepoważne


A co do tego:

Piszemy o wykopie, nie o internecie poza wykopem. Poza wykopem to jestem w stanie sam wymienić osoby z lewicy, które potrafią dyskutować bez ucieczki do jakichś argumentów z kosmosu.


@angor86: No i ja też mówię o rzeczach, które są wrzucane na wykop i tutaj zakopywane,
@aegispolis:

O stąd


To oznacza, że nie potrafię ich ocenić jako poważnych, czy niepoważnych. A konkretniej to chodziło o to, że nie potrafię ich - jako całości - zakwalifikować do grupy poważnych lub niepoważnych, co oznacza, że jest trochę takich i trochę takich.

Ot choćby pierwszy z brzegu kanał Myśleć Głębiej - znasz? Oglądałeś?


Tak. Nie widziałem wszystkich filmów, ale z tego co widziałem moja ocena wygląda tak: Myśleć Głębiej to