Wpis z mikrobloga

iPhone to nad telefon i proszę z tym nie handlować. Chyba tylko w Polsce istnieje jeszcze taki kult androidów. Byłem na wakacjach w Hiszpanii, Grecji czy Węgrzech i dosłownie prawie każdy z turystów tam używa niezawodnych iPhonów. Jak ktoś miał androida to od razu można się domyślić , że przyjechał z Polski.

Ja jestem ajfoniarzem od marca, wcześniej byłem na prawdę zadowolony ze swojego huaweia p20 pro ale serio uważam , że iOS gra w innej lidzę, coś jak Premier League a Polska Ekstraklasa.

Udało mi się zarazić iphonem też własną żonę, która zamieniła huawei mate 20 pro na iphone 13. Ma dokładnie takie samo zdanie.

Polacy nie bójcie się zmiany na lepsze, nawet kosztem tak wysokiej ceny, iphone to telefon na długie lata.

Wiem wiem, to ja dzwonie ale gońmy europe, gońmy europejskie standardy a nie rozpuszczamy się nad jakimiś xiaomi, oppo czy innymi zmyślnymi markami.

IPHONE TO POTĘGA

#iphone
Rozporek12 - iPhone to nad telefon i proszę z tym nie handlować. Chyba tylko w Polsce...

źródło: comment_1663841218UcfrCt1TfqTNMWT6vqUhdr.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Rozporek12: czy iPhone oferuje coś więcej od androida poza zaporową ceną? Do przeglądania internetu, dzwonienia odbierania maili mi wystarcza, nic się nie zawiesza i nie muli. Nie będę płacić za znaczek jabłka kilka tysięcy.
  • Odpowiedz
@Rozporek12: a jeszcze pol roku temu OP pisal

Pzdr i bez spiny, nie szukam wojny android vs ios , bo jak to mówi mój...


https://www.wykop.pl/wpis/64578681/jest-piekny-to-byla-bardzo-dobra-decyzja-pierwszy-/#comment-228904061

A teraz mamy

Jak ktoś miał androida to od razu można się domyślić , że przyjechał z Polski.

Wiem wiem, to ja dzwonie ale gońmy europe, gońmy europejskie standardy a nie rozpuszczamy się nad jakimiś xiaomi, oppo czy innymi zmyślnymi markami.


Do tej pory mysalem, ze
  • Odpowiedz
@Rozporek12: Wychodzę z założenia, że za telefon więcej niż 1500 nie dam. I póki co sprawdza się super, znajomi każą robić moim telefonem zdjęcia (iPhonowcy) i jakoś nie odczuwam braku wydajności (Ekran 90Hz potęguje odczucia szybkości interfejsu).
  • Odpowiedz
@Rozporek12: sam kupiłem ip14pro max, a wcześniej dla mamy ip13 którego używam i uważam, że ten system jest upośledzony i jest dla debili. Aczkolwiek na moje potrzeby wystarczy, a dla 8h SOT to ja oddam wiele, no i coś innego, jak to gadżeciarz. Ale dla kogoś wymagającego to srajfon to gówno.
  • Odpowiedz
@Rozporek12: Popieram Miras. Długo byłem z Androidem ale jak przesiadłem się na iPhone pare lat temu to do androida nie wrócę z prostej przyczyny: wole jak coś działa długo i zawsze tak samo a nie jakieś androidowe fochy i aktualizacje na 2 lata XD tylko iPhone! Tylko ta suchość w ustach…
  • Odpowiedz
@Szakalio: @Forrestpl: no mnie właśnie rozwala to jak jakiś androidziarz mi pisze , że płacę za jabłko i szpan. No ludzie, ludzie !!! opamiętajcie się ! na iphona stać absolutnie każdego, to nie jest pół miliona złotcyh, to zwykłe 4-5 tysięcy, można se wziąć na raty nawet .... iphone nie jest prestiżem społecznym, jest wygodą
  • Odpowiedz