Wpis z mikrobloga

Mirasy, pytanie od laika: chcę się przerzucić ze śmierdzieli na e-papierosy, sugerując się opiniami z wypoku wybrałem już Lost Vape Ursa Nano, natomiast nie wiem co jeszcze będę potrzebował, o co chodzi z kartridżami (kiedy wymieniać, na ile starcza) i jaki liquid dobrać (typ, smak(?), gdzie kupować, czytam coś o mieszaniu, jakichś bazach zerówkach, nikotynowych i tak dalej). Wytłumaczy ktoś jak debilowi?

Ogólnie z miłą chęcią przygarnę jakieś pro-tipy jak z tego korzystać...

#epapierosy #epapieros #vape
  • 31
nie kupuj tego #!$%@? , jak koniecznie chcesz poda to weź smok rpm40 , jednak polecam na start vapepena 22 , opanujesz sobie na spokojnie zalewanie , wymianę grzałek itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PatrickBateman: jeśli chodzi o kartridże, to wszystko zależy od tego ile dany użytkownik pali, ale zazwyczaj kartridże należy wymienić po około upływie około jednego miesiąca, albo jeśli poczujemy już nieprzyjemny smak(tak zwane bobry)

Jeśli chodzi o liquidy, można sobie zakupić gotowe 10ml o przeróżnych smakach o mocy nikotynowej przykładowo 3/6/12/18mg, warto na początku zacząć od 3, zaś jeśli chodzi o mieszanie to najprościej będzie wytłumaczyć od premixów 5/15ml, czyli znajduje się
@ak44 właśnie nie rozumiem tej nagonki że SMOK ma słabe e-papierosy , nigdy żadnego problemu z nimi nie miałem , szczególnie stick v9 max którego miałem kilka lat i nic się nie psuło , jedynie przy mocnym upadku kabelki się rozrywały ale to wystarczyło zlutować i śmigał aż miło
@ak44 nie czytałem opinii o smokach na żadnych grupkach ani FB bo kupiłem z polecenia. Możliwe że teraz z fabryki wychodzą gorsze niż kiedyś