Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staniolo: tak 10 minimum, myślałem żeby w tym roku dobić do 12, więcej to już za dużo, chyba że mniejszy roster wtedy. Zobaczymy ile osób uzbiera się w obu wpisach i się podzielimy najwyżej
  • Odpowiedz
@sam_gold: Ja podobnie jak w zeszłym roku optowałbym za roto.


W zeszłym roku mieliśmy 10 drużyn, z czego jedna była totalnie poza grą, więc naprawdę trzeba było mieć pecha/#!$%@?, żeby do PO nie trafić. Rozstawienie rozstawieniem, ale w tych ostatnich tygodniach olbrzymią rolę odgrywają kontuzje, restowanie, no i schedule. Przy roto minimalizuje się ten wpływ przypadku i terminarza
  • Odpowiedz
@sam_gold: Wrzućcie mnie na jakąś głęboką listę rezerwową, trochę rozważam powrót. Może to spowoduje, że znowu zacznę śledzić mecze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@staniolo: tak zrobimy, że nasza stara będzie roto, bo większość jest za tym formatem. Nie wiem jak tam wyjdzie, bo widziałem że dużo ludzi się zgłosiło.
  • Odpowiedz
@Myrdin w H2H gra się każdy z każdym i odpowiednio z rozstawieniem po zasadniczej gra się serie Playoffów.
W Roto zbiera się punkty przez cały sezon i ranking tworzony jest według punktacji w kategoriach, czyli pierwszy najwięcej i ostatni najmniej.
  • Odpowiedz
@staniolo jako punkty miałem na myśli każdą wybraną kategorię, bo jeśli nie gra KRS to standardowe 9-cat to procent z gry, z wolnych, ilość punktów trójek, zbiórek, asyst, przechwytów, bloków i strat. Do tego mogą dojść inne.
  • Odpowiedz