Wpis z mikrobloga

Ostatnio jak ogrywam #forzahorizon5 to te sezonowe rozgrywki vs AI robię stockowymi autami. Nawet czasem fajnie bo można wychaczyć stockowe auto które świetnie się prowadzi. A czasem nie fajnie bo AI i tak oszukuje często na potęgę xd

Ale przynajmniej jakoś jest interesująco bo używam aut których wgl nawet nie wiedziałem że je mam

Odpalę streama jak kogoś interesuje, ciekawe czy tym razem też się uda wszystko przejść na stocku

https://m.twitch.tv/borysk199

#twitch #stream #xbox
  • 2
@BorysKafarov ale jaki ty widzisz problem w przejściu stockowym autem jak AI dopasowuje poziom swoich samochodów do ciebie? Bierzesz stocka i oni też jadą stockowymi, robisz tuning to i oni robią.
Chyba że piszesz o trialu, ale tam od jakiegoś czasu poziom jest tak zaniżony że nie ma problemu wygrać czymkolwiek.
@szuineg: a czy ja powiedziałem że widzę gdzieś problem ? xd

A tak serio to niektóre auta na stocku są niegrywalne i powodzenia w dogonieniu ai. Tak samo jak większość D klasy. Jak kiedyś był setup tych sezonalnych że trzeba było zrobić rally w tym mimo z D klasy to stockowym nie dało się połowy AI dogonić na wyższych poziomach trudności. AI teoretycznie dopasowuje PI do twojego auta a praktycznie to