Wpis z mikrobloga

Ja tu nowy :) powiedzcie mi czy dobrze rozumiem, że jak chce łowić na wodach PZW np w Poznaniu to płacę na rok 320zł plus wpisowe 25 plus 20 na pracę koła? razem 365zł czy jeszcze są jakieś dodatkowe opłaty?
#wedkarstwo
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@van_der_bike: Warto ci płacić na te kilka wypadów? W styczniu musisz od nowa zapłacić. Ja w tym roku nie płaciłem i za rok też nie mam zamiaru, rzeki i jeziora nie są ich, przywłaszczyli i rozgrabili je, a ja mam im jeszcze za to płacić? Walić PZW
@Antoni_deMON: Kurde lowilem z dziadkiem lata temu bez żadnej karty i nigdy mnie nikt nie kontrolował. Mój młody (4,5 lvl ) się strasznie jara i byłem już kilka razy na tak zwany krzywy ryj. Jakieś plotki złapaliśmy i do wody. Wiec zrobiłem kartę i zapłacę te 20 zł za dzień nawet jakbym miał na dwie godzinki podskoczyć. Jakoś nie chciałoby mi się szarpać w razie w. Ciekawie wyglada program Nasze łowiska
@van_der_bike: jak z Poznania jesteś i z dzieciakiem to sobie wykup na drugi rok na żwirowni w Owińskach zamiast PZW. Starą puścisz na plaże, a z młodym na ryby pójdziecie. Na dni też tam można wykupić.
Nawet pociągiem dobry dojazd jest, wysiadasz w owińskach, przez tory przełazisz, z 500m i po lewej masz zejście do plaży a dalej prosto masz łowiska