Wpis z mikrobloga

@fasttaker: nie wiem o którym momencie czasowym mówisz bo ta zbiórka była dawno i po tej zbiórce wypuszczał filmy nagrane gdzie chodzili kilka razy na jakies zakupy

a to ubrania a to telefon a to cos tam jeszcze i odliczał z tej kwoty uzbieranej, ja aż tak teraz kanału tego nie ogladam ale sporo tych filmów pozniej wypuszczał z irokezem
Ksemidesdelos - @fasttaker: nie wiem o którym momencie czasowym mówisz bo ta zbiórka ...

źródło: comment_1663775617LQyfu6D0wZql35ny2iTQtD.jpg

Pobierz
mu coś kupią jak on wszystko i tak na dragi wyda więc każdą rzecz sprzeda za grosze, już telefon poleciał do lombardu i raczej go nie będzie wykupow


@dizel81: ja sie odniosłam do tego ze niejaki fasttaker wypisywał wyssane z brudnego palucha banialuki o tym ze " zawinęli kasę od widzów i nic mu nie kupili" natomiast jeśli chodzi o to co Ty napisałeś, to jestem tego samego zadania. zbiórka była
@joannagruszecka_pl: nie będę nikogo oskarżał, ale no przecież to wszystko było wiadome od początku więc nie wiem po co to zrobili? Chcieli pomóc? Nie wiem bo to od razu wiadomo jak to się skończy.
Mogli mu dać spokój, a grillują jego temat już kilkanaście odcinków, non stop, na pewno nie po to że im zależy na jego losie. Tyle w temacie.
@dizel81
@joannagruszecka_pl
@n1ksu
Dobra. Odpiszę.
Jest w ch#j dowodów jakim jacuś jest człowiekiem.
Nie będę się z wami kopał Grażyny, bo mam lepsze sprawy do robienia.
Macie kanał na yt - patoweryfikator (wrzucałem linka wcześniej). Nawet nie oglądałyście, a gdakacie na swoją modłę.
Proszę mnie już nie wołać, bo jesteście spaczone.
Narq ")
@fasttaker: gościu wszystko co gadał ten typ na filmiku wyszło, że było kłamstwem. Ten gość udaje jakiegoś wielkiego obrońcę tych bezdomnych, a wprost ich wyzywa i nimi gardzi. W dodatku taki jest odważny, a nawet twarzy nie pokazuje. Jest w #!$%@? dowodów? To pewnie jeden znajdziesz z łatwością ;)