Wpis z mikrobloga

@EarpMIToR: chciałbym, żeby o śmierci tej dziewczyny media mówiły tyle, co o śmierci 96 letniej angielskiej babci


Media o babci mówiły przez kilka dni. Najwięcej się mówiło o świętym dżordżu florydzie, który oddał za nas życie, a do tej pory na najważniejszych rozgrywkach piłki kopanej klęka się do niego na kolana. Trzeba mówić tyle ile o nim, a nie o jakiejś babci starej. I can't breath, I belive
  • Odpowiedz
Ciekawe, czy tam też są tacy: "na początku popierałem ten cały strajk, ale..."?


@Branco_Amigo: właśnie miałem pytać czy zna ktoś język perski i czy może stwierdzić czy przeklinają na tych protestach bo jak tak to wiadomo że jesteśmy przeciwko przemocy słownej.
#!$%@? aż mi przypomniałeś to #!$%@? wykopków podczas strajku kobiet.
  • Odpowiedz
Ja pyerdole, „policja religijna”. To tak jakby u nas katole robiły wjazd na chatę bo do kościółka nie chodzisz. Średniowiecze.
  • Odpowiedz
@luvencedus: rozejdzie się po kościach, to przecież gdzieś daleko i kogo ten kraj obchodzi.


NO chyba, że go pretekst do podwyżek cen paliwa, wtedy będzie argument jak ta lala.

@buczubuczu: No właśnie rozważ inny scenariusz. Rosja zaczyna syf na Ukrainie. Ich gospodarka opiera się na cenach surowców. Dziwnym trafem teraz zaczynaja się zamieszki w Iranie, który ma ropy w bród. Zaraz zacznie się akcja demokracja, przejęcie szybów naftowych
  • Odpowiedz
@Wojak90:

Ja pyerdole, „policja religijna”. To tak jakby u nas katole robiły wjazd na chatę bo do kościółka nie chodzisz. Średniowiecze.

No mamy motywowany religijnie barbarzyński zakaz aborcji już
  • Odpowiedz