Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki, drogie Mirki, kończę dziś 29 lat. [pojednanie Muzułmanów i narodu Żydowskiego dla przyciągnięcia uwagi; zdjęcie wygląda jak gówno, ale za to jest Papież]

Jako takie małe podsumowanie chciałbym podzielić się z Wami zaledwie kilkoma punktami z mojej listy Nieoczywistych Osiągnięć!

- założyłem trapowy zespół o nazwie KREZKI. Nasza pełna bangierów debiutancka płyta jest już na wykończeniu, a my prowadzimy rozmowy z poważną wytwórnią! Niedługo do neta wleci nasz pierwszy teledysk, więc liczę na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na płycie gościnnie wystąpią Belmondo, Koza, Fizu i Trener Paweł (ten od Wielkiego Chłopa)

- przekonałem Belmondo do dogrania się na naszą płytę. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że nie mieliśmy wtedy jeszcze żadnego kawałka, żadnej próby, a ja mikrofon trzymałem w rękach tylko podczas przemówień xD Tak powstał nasz pierwszy kawałek

- przeszedłem Cyberpunka na 100% na PS4 na premierowych patchach xD

- obgadywałem z naszym kochanym Budwajzerem (MPK Wrocław) promocyjny materiał wideo cisnący bekę z wykolejeń xD - świeżutka sprawa, trzymajcie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Oglądałem na żywo mecz otwarcia z Grecją na Euro 2012 oraz mecz z Hiszpanią na Euro 2020

- sporo świata już zwiedziłem, ale jeszcze mnóstwo przede mną!

- przyjaźnie się z właścicielem najlepszego majonezu na świecie - Świdnickiego! #!$%@?ć Kielecki

- będąc w Indonezji udało mi się stanąć na głowie i obejrzeć na żywo naszych Rodaków. Jest to niezwykle trudne, gdyż poza kilkoma miejscami w Indo żyją chyba tylko w Malezji. Mam nawet nagranie jak Ojciec koczkodanowaty, acz sprawiedliwy, pokazuje Petrusowi na matce co się stanie
Ius est ars boni et aequi_, jeżeli nie zacznie wyznawać sprawiedliwości (òóˇ)

- Selamat malam! Saya Matioz dan aku berbicara Bahasa Indonesia. Apa kabar?

- dwukrotnie zostałem wybrany na Młodzieżowego Posła na Sejm. Spotkałem tak m.in. Tuska, karakana, Belkę, Palikota, czy Niesiołowskiego

- flexowalem się w kolekcjonerskich Yeezy zanim stały się dobrem publicznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- zrobiłem duża imprezę na jednym z najwyższych pięter Sky Tower

- w podstawówce wygrałem Ogólnopolski Konkurs Mitologii Greckiej xD

- legendarny @Sundutch jest moim kumplem ( ͡ ͜ʖ ͡) **Kapi[*](twórca Polish Power Rangers, przeróbek z Eldoką i Testo)

- zostałem wyrzucony na miesiąc przed końcem terapii z rehabilitacyjnego ośrodka NFZ za słowne prowokacje i śmianie się z ludzi xD (trochę beka, ale trochę jednak nie xD)

- kiedyś
Tede pomachał mi z łódki xD

- oglądałem
BoJacka i kilka innych popkulturowych hitów zanim ktokolwiek wiedział o ich istnieniu

- kiedyś miałem dostęp do urządzeń w
Teatrze Muzycznym Capitol i ustawiłem na wszystkich możliwych ekranach Papieża xD

- zajęliśmy drugie miejsce na festiwalu filmów amatorskich w
Nowych Horyzontach

- pracowałem w firmie, której jestem ultra fanem, czyli
PlayStation

- W juniorach grałem w drużynie z
Jarkiem Jachem i Piątkiem xD

- byłem pod
Pałacem Prezydenckim Kononowicza** w odwiedzinach xD dostał od nas siatkę zdrowych owoców

To tylko kilka punktów, które przyszły mi do głowy! Chętnie zobaczę też Wasze listy!

#urodziny

Matioz - Drogie Mirabelki, drogie Mirki, kończę dziś 29 lat. [pojednanie Muzułmanów i...

źródło: comment_1663711206govsiSxo6g8Ikjh24hPTqg.jpg

Pobierz
  • 10