Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób które korzystają z strimstv. Czy ktoś coś oglądał na jednym koncie na dwóch różnych urządzeniach w tym samym czasie?
Chodzi mi o to, że udostępniłem dziewczynie moje konto. Ale gdy Ona coś ogląda, oraz ja w tym samym czasie oglądam, to u Niej i u mnie zacina się co jakieś 30 sekund.

Ja mam smart tv z appką SmartIPTV, a Ona ma urządzenie z androidem i z ich appką do odbierania tv.

Można na to zaradzić? A może jest lepszy serwis co umożliwia oglądanie tv na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie?
#iptv
  • 5
@pawelas87: Nie nazwałbym tak, jak Ty - Ale to Twój wybór.

@Marooby: Korzystam ze strimsa prawie rok. Niestety można zaobserwować tą sytuację - gdy są mecze, oraz premiery nowych filmów to niestety się zacina.

Plusx rozwiąże mój problem wyżej opisany? Oraz tam to jest chyba na jakieś zaproszenie. Czy też mają otwartą rejestrację?
@NatecPL: przeciez masz napisane na stronie ze można tylko na jednyn urządzeniu w tym samym czasie. Na plusx mozesz na dwóch ale jak cie rusek przyczai to da bana( no chyba ze ogarniesz subskrypcje na dwa urządzenia)