Wpis z mikrobloga

Szukałem czegoś do odmóżdżenia na wieczory i padło na hotel paradise, spodziewałem się że będzie to trochę bardziej cywilizowane i kiczowate warsaw shore i się trochę zdziwiłem, fajny format gdzie faktycznie jest trochę kombinacji i taktyk które uczestnicy mogą realizować, stoi to też na całkiem ok poziomie jeśli chodzi o realizację techniczną programu, lektor top. Do tych co już dłużej oglądają, jak oceniacie ekipę z tego sezonu w porównaniu do poprzednich, były lepsze? i jak tu wygląda kwestia z reżyserowaniem, czy ma to miejsce i w jakim stopniu?
#hotelparadise
  • 12
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: Zachowania uczestnikow raczej nie są reżyserowane, jedynie produkcja czasem manipuluje nagrodami czy karami za jakieś zadania jeśli np pozbycie się kogoś jest im na rękę. W poprzednich edycjach zdarzały się też dziwne wybory na rajskim które nie miały żadnego sensu i być może sugerowano uczestnikom taki a nie inny wybór dla podkręcenia emocji.
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: Sa różne sezony z różnym klimatem, niektore bardziej w stylu love story (3 sezon), niektore z pazurem rywalizacji (polecam 2), trafil sie tez toksyczny (chyba 4), aktualny jest raczej na kombinowanie. Ludzie od paru sezonow przychodzą nastawieni na fejm i karierę instagramerow po programie
  • Odpowiedz
@Taka_nijaka: Tak samo, jeszcze wtedy nie czytałem tagu, dla mnie Kamil gjacz to był główną postacią rozkręcającą tamten sezon, a okazało się, że na wykopie był znienawidzony xD
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: Bo trzeba przyznać, że pierwszy odcinek jest turbo-kiczowaty, on ma przyciągnąć wszystkich tych, którzy chcą patrzeć na wygląd i widoczki. Dlatego wielu ludzi, którzy może i by obejrzeli jak się rozwijają relacje międzyludzkie w takiej mikroskali jest odrzuconych na początku. Ja się wciągnąłem jak prowadzący program Lekko Stronniczy puścił 4 odcinki, to później do niego dzwoniły w przerwach m.in. studentki psychologii, że to ciekawe i że się nie spodziewały.
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: jeżeli chodzi o mój subiektywny ranking sezonów HP to kolejno (od najlepszego do najgorszego): 2,1,5,3,4. Ten sezon póki co jest obiecujący. Gdyby nie akcja upadlająca jedną uczestniczkę i nadmierne faworyzowanie przez produkcję pewnej parki, to prawdopodobnie piątka podobałaby mi się najbardziej. WS obejrzałam kiedyś z ciekawości ale nie dałam rady. HP to całkiem inny format i inny profil uczestników.
  • Odpowiedz