Wpis z mikrobloga

Deathloop wchodzi dzisiaj zgodnie z przewidywaniami, na pewno będzie grane. Dzisiaj też Hardspace: Shipbraker nie mój klimat, ale bardzo dobrze oceniane to warto spróbować. Zapowiadane wcześniej Grounded będzie 27 września, też fajnie.

Z tych co spada to na pewno Procession to Cavalry warte 2 godzinek szybkiej rozgrywki. Jak ktoś nie sra w gacie przy horrorach jak ja to na pewno doceni też Visage. Znika też Subnautica. Spadają 30 września.

Z mniej oczywistych informacji, jak ktoś gra w chmurze na telefonie to doceni, że This War of Mine i Road 96 zyskały sterowanie dotykowe.

#gry #xbox #gamepass
Pobierz kaspe - Deathloop wchodzi dzisiaj zgodnie z przewidywaniami, na pewno będzie grane. D...
źródło: comment_1663680397Jd7lpsVwPqIpYcxNba4op8.jpg
  • 16
@vulcanitu: Walki turowe a bardzo możliwe ze związany z nimi najczęściej też grind to jest moim zdaniem jakieś nieporozumienie w XXI wieku
@kaspe: Deathloop moooże bym ograł jakbym naprawdę nie miał nic lepszego do roboty a AC odyssey patykiem bym nie tknął
@Pazdzioch_z_Rivii kruszy się potencjał militarny Sony, oj kruszy, Returnal i Tsushima śmiałem kroczkiem zmierzają na steam. Gry Beci niedługo będą wychodzić tylko na Xboxa, z jako takich eksow została im tylko Kena, a i ta za kilka miesięcy wpadnie do PS Plus premium, oczywiście nie przeszkadza to wcale soniarzom i niektórzy z nich dalej latają po forum rozpowszechniając stare legendy o wielkiej potędze Sony i nowych IP xD
@daeun: Najlepsza gra roku na PS w 2021r to właśnie była gra Microsoft taki paradoks firmy Sony ;) Prawdziwa gra nextgen nie jakieś podrabiane crossgen jak to Sony wydaje w tym roku ;) W przyszłym Microsoft wydaje Forza/Redfall/Starfield/Minecraft Legends i to tylko do połowy roku + zaraz po przejęciu Acti wpada Diablo 4 i cała masa Codów, które kosztują jak złoto więc XGPU mocno umocni pozycje ;) A gdzie reszta roku...
@kaspe: zwykle ignoruję newsy o game passie. Ale zauważyłem że na premierę będzie gra, która zamówiłem już dla córki - Psi Patrol Grand Prix. Zamówienie anulowałem. Bardziej opłaci mi się przedłużenie Game Passa. I córka zagra i ja sobie coś znajdę :)