Wpis z mikrobloga

jak teraz należy kupować na steam ars? bo grubas zablokował karty z kodami i nie można ich dostać ,a za wejście przez przeglądarkę jest wywózka do polski.Kupować z VPN czy bez z klienta steam
#steampesos
  • 16
  • Odpowiedz
@MiloszGames: na wszelki wypadek odpalasz vpn i ladujesz siano, kupujesz gry. Potem wylaczasz vpn do normalnego uzywania. Sam wczesniej na zadnym etapie nie uzywalem vpn, ale po ostatnich zmianach lepiej nie ryzykowac ze zmieni ci sie region
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwor: pewnie nic, bo mają od tego prowizje, albo będą kombinować z geolokalizacja, chociaż ta wydaje się niemożliwa, klucze na całym świecie kosztują tyle samo, jedynie waluta się zmienia, albo nie będzie można giftowac? Nie wiem, mam nadzieję, że nic nie zrobią
  • Odpowiedz
@plastron8: ale co zmienia giftowanie jak sie kupuje od goscia a bo to od bota sie tradeuje tymi giftami faktycznie oby z nimi nic nie zrobili, bo fajna opcja tylko ja sie boje nie wiem czmeu ale chyba bedzie trzeba bo ars giftcardy rip
  • Odpowiedz
@ViruS001: Działają karty ars kupione np na Enebie aby doładować konto Argentyny czy nie bo już zgłupiałem? Karty dalej są dostępne tylko widzę ze za 1000ars wołają 100zł od kiedy takie ceny są? Dziś chciałem doładować i taka niespodzianka
  • Odpowiedz