Wpis z mikrobloga

Diablo 4 to Diablo Immortal 2, wspomniecie moje słowa, Blizzurd już ogłosił że w grze będą płatne tylko skiny, nie będzie do kupienia przedmiotów które by pomagały graczowi, dawały przewagę.
Te same słowa padły przy Immortal a wiadomo jak się skończyło.
Po za tym haa tfu na ludzi którzy uważają że to nic złego że w pełnoprawnym tytule za który zapłaciłem mam mieć blokowane skiny i mam za nie dodatkowo płacić, jak jeszcze w AC czy FarCry to ujdzie bo to całkiem inny typ gry to w hack'n'slash to jest porażka, dno dna.
Kolejny dowód na pazerność Blizzarda, ta firma dla mnie jest już skończona, nie licząc remake D2 nie wydali nic dobrego od 2012 roku, nie wyobrażam sobie jak bym miał w D3 płacić za cokolowiek, jak by nie było to moja ulubiona część i widzę że to się raczej nie zmieni, zostało klepanie D3 na zmiane z D2R i tyle, nie ma co więcej oczekiwać po tej firmie już, Microsoft jak kupił to już w ogóle, oni tylko i tak patrzą na mobilki głównie. Firma Dno.
#blizzard #microsoft #gry #ps5 #pc #diablo2resurrected #diablo4 #takaprawda #bekazpodludzi #korposwiat
karix98 - Diablo 4 to Diablo Immortal 2, wspomniecie moje słowa, Blizzurd już ogłosił...

źródło: comment_1663620102rcjj3zqUVezCEtcbubqAHH.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@karix98: w tej chwili Activision-Blizzard to liga ta sama co Ubisoft czy EA. Dla dobra własnego portfela i zdrowia psychicznego po prostu ignoruje się istnienie tej firmy i wszystkich produkcji, jakie wydali - chyba, że akurat dostaniesz coś w jakimś abonamencie.

To jest coś, czego nie rozumiem. Obecnie wydaje się setki gier miesięcznie, ale wszyscy zachowują się, jakby byli zmuszeni grać w gry od tych największych producentów.
  • Odpowiedz
@angor86: ja nie wiem co ludzie chcą od Ubi, szczerze jedyne za co ich mogę #!$%@?ć to za to że olali Remake POP i nie wiadomo co się z nim dzieje a tak to co? Gry wydają, parę na raz nawet, wszystkie są pełnoprawnymi tytułami, nic tylko kupić i grać, a Blizzard czy EA to co miesiąc nowe fikołki jak wydusic od gracza wincyj pieniędzy
  • Odpowiedz
@karix98: tak z głowy:
- wszystko, co zrobili z Heroesami
- byli pierwszymi, którzy wycięli zawartość gry, żeby wydać to jako DLC (AC2). I jeszcze się do tego przyznali
- część ich gier jak wychodziła to była bardziej skopana niż Cyberpunk na premierze. I to nie mówimy o jakichś mniejszych tytułach, tylko o dużych grach typu Watch Dogs czy właśnie Assasin's Creed
- z tego co pamiętam była drama o
  • Odpowiedz
@angor86: w przypadku Unity to jak zwykle zarząd ich gonił i wyszło to co z CP mimo że i tak ja nie mam pretensji o bugi tylko w CP nie ma 50% zapowiadanej zawartości, gry typu ghost recon i inne to dla mnie nawet nie istnieją, #!$%@? totalnie, herosy i tak tylko 3 i 4 lubię, no jak to nie nft to chyba dobrze?
  • Odpowiedz
@karix98: czyli jeśli ignorujesz to, co Ubisoft robi źle to faktycznie Ubisoft nie taki zły jest ;)

no jak to nie nft to chyba dobrze?


Nie. To oznacza, że ich rozwiązanie będzie miało wszystkie wady NFT (koszty), bez zalet NFT (decentralizacja). Czyli jeśli będziesz chciał sprzedać swój NFT Miecza Prawego i Sprawiedliwego to będziesz i tak musiał tego dokonać przez platformę Ubisoftu. Ale żeby go uzyskać to będziesz musiał go
  • Odpowiedz
jak jeszcze w AC czy FarCry to ujdzie bo to całkiem inny typ gry to w hack'n'slash to jest porażka, dno dna.


@karix98: Niby czemu tam ma uchodzić? Ja by rzekł że jeszcze gorzej bo to gry singlowe a to już najwyższy level patologii.

ja nie wiem co ludzie chcą od Ubi


@karix98: Narzekasz na płatne skiny grze online i nie wiesz czemu ludzie nie lubią firmy która
  • Odpowiedz
@Zuben: bo singiel to singiel, nigdy się w takich grach nie patrzyło na wygląd postaci, było parę stroi i koniec, a w takim diablo ekwipunek zmieniałes dosłownie co chwilę, wyglądy odblokowales po prostu grając
  • Odpowiedz
Kupilem sobie modern warfare na #ps5 zeby ograc kampanie przed premierą modern warfare 2. To jest koszmar. Nie dosc, ze zmuszaja mnie do instalacji warzone, potem i tak ręcznie musialem doinstalować "pakiet kampanii" a i tak wyskakuje jakiś błąd i wlasnie instaluje wspomniany pakiet od nowa XD wtf #gry
  • Odpowiedz
, Blizzurd już ogłosił że w grze będą płatne tylko skiny, nie będzie do kupienia przedmiotów które by pomagały graczowi, dawały przewagę.


@karix98: belkot, zrodlo.
  • Odpowiedz