Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie, co jest najgorsze w rozstaniu dla mnie? Jest to moja prywatna analiza i wylewam prywatne przeżycia na światło dzienne każdy jest inny.

Mianowicie po rozstaniu bolało mnie chwile serduszko było mi przykro, jednakże to z czasem ustąpiło już brzydzę się nią i w życiu bym nie chciał ponownie. Jest jednak zasadniczy problem była tak śliczna miała cycki i super dupę była blondynka i nie mogę znieść tego, że ktoś teraz robi z nią co chce bawi się na niej, jak chce, a ja jestem sam i od tamtego momentu nie miałem dziewczyny, czyli 2 lata można płakać i śmiać się jednocześnie.

#przegryw #rozstanie #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6328b954f9fd30f4fa0cffd3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jednak niektórzy to są dziwni Xd Niby brzydzisz się laską, ale masz ból dupy, że może mieć kogoś innego i ktoś inny może ją dotykać. Dajesz vibe pies ogrodnika. Oczywiście możesz tak myśleć, ale strasznie płytkie jest takie myślenie. Jeśli nie chcesz do niej wracać to olej laskę i zacznij żyć swoim życiem.
  • Odpowiedz