Wpis z mikrobloga

Zwolnią go. Nie wierze, że nie xd zwolnic trenera teraz, to tak jak zacząć nowy sezon z nowym trenerem, bo nie dość, ze teraz przerwa reprezentacyjna, to zaraz mundial i czas, żeby sztabowi przedstawić plan jakiś.

Montero byłby idealny jakby był koniec sezonu i nie było i tak żadnego ryzyka, a ten sezon paradoksalnie da się jeszcze uratowac

1. Tuchel
2. Sousa
3. Di Francesco
4. Montero

U mnie tak to wyglada. De Zerbi wybrał Brighton (to wiele mówi o naszym Juventusie), Pochettino i Conte to sto razy gorsze opcje niż Allegri, a Zizou za drogi patrząc na to, ze Max na kontrakcie

#juventus
Pobierz
źródło: comment_16635240662beK8vgU6eYIg7qcsKUXew.jpg
  • 8
Szkoda ze Sousa niemożliwy bo pewnie bo flamengo mało kto go poważnie by traktował i te plotki to jedynie gra agenta, ale ja bym Paolo chętnie przyjął. Jego Viola była super
@Flutter_M_Shydale: Przecież Conte ma chyba jeden z najgorszych, jak nie najgorszy współczynnik zwycięstw w LM wśród trenerów, którzy rozegrali tam min. 12 meczów. Super trener. Poch spadł w moich oczach w przeciągu ostatnich lat
@realbs: Słuszna uwaga, ale nie wiem czy lm to jest coś czym należy się w najbliższych latach przejmować. Drużyna jest w rozsypce i trudno mi powiedzieć jak poradziliby sobie z tym Tuchel czy Zidane, moim zdaniem właśnie Conte najlepiej się nadaje do złożenia tego do kupy, myślę że Sousa też mógłby wypalić.