Wpis z mikrobloga

Stałem się ulanym knurem. Przy wzroście kurdupla 173 cm ważę 77 kg - może kilogramowo nadwaga niewielka ale wizualnei wygląda o wiele gorzej - wystający bebech, walki tłuszczu na brzuchu i cyckach, odstające boki - koszule robią się za małe bo opinaja brzuch. Co ciekawe jescze rok temu było 70 kg i sylwetka szczupła (żaden tam sześciopak)

Niby wiem że to niezdrowe, ale tak naprawdę nie mam motywacji by coś z tym zrobić. Bo po co?????? Argument "dla siebie" nie trafia do mnie, nie zależy mi jakoś na sobie.

By się podobać laskom - xDD nierealne

Jak sobie pojem to tak naprawdę jedna z niewielu przyjemnosci w życiu..

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Mikroblog+
  • 0
@100-letz Przez blisko 1,5 roku ćwiczyłem w domu z hantlami ( wcześniej chwilę na siłowni póki nie zamknęli przez covida) - gówno było a nie endorfiny, tylko frustracja że słabo idzie. Potem brak czasu i tak polecialo
  • Odpowiedz
@bulbulator90: mi się przytyło w tym roku 10kg. 175wz i 97kg aktualnie i myślę co to wszamać na kolację. Przy wadze 77kg to wyglądam jak z gazety, ale dawno nie było już na wadze 77
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@Kotdog Zebym ja wyglądał jak z okładki (docięty i kaloryfer) to bym musiał chyba do 65 kg zrzucić xD

Genetyka to #!$%@? - niski wzrost, chude kości i jednocześnie tendecja do tycia na brzuchu (bo nogi i ręce dalej chude). Dziękuję #!$%@?
  • Odpowiedz
@bulbulator90: aż taka tragedia jest przy 77 kg? :/ ja mam mniej więcej podobny wzrost, aktualnie 120 kg i chciałem zejść do tych 80. Myślałem, że nie będę wtedy jakimś chadem, ale jednak 80 kg będzie już spoko wyglądać, a tu piszesz, że taka lipa jest. (,)
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@FedoraTyrone Obecnie żadnej opinajacej koszuli czy t-shirt samego bez bluzy nie założę, bo bebech opina i się na pępku rozchodzi xD Wszystko musiałbym kupować rozmiar większe, ale wtedy to w ramionach za duże.

Chłop do utylizacji i tyle ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A co ja mam powiedzieć? Ważę 94kg przy 184cm wzrostu. Obwód mojego bebecha wynosi 104,5cm. Ale od maja (czyli od ponad 4 miesięcy) straciłem już 5 kg, więc jest to jakieś tam pocieszenie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz