Wpis z mikrobloga

Jakaś mega imba na giżyckim Spotted:
Part 1:
Skoro się Kasi podoba i poszla po popcorn. Beatko, jak powiózł Cie moj prawie nie maz 14 grudnia 2018 roku do Warszawki do Hotelu Gordon to jak Ty byłaś na szkoleniu to niestety ale on na Bielanach posuwał niejaka Monie. Pozniej wrocil i posuwał Ciebie poza tym moj szanowny Pan małżonek twierdzi że jak Cie bzykał to Ty wiedziałaś że on jest ZONATY . Nie wiem czy Tobie wciskał kit o rozwodzie ale wiedź że z Toba pojechal nad morze oczywiście że Twoja kase to jak wrocił odwiedził Wetlinę z łaska z okolic Zamościa. Śpiewka ta sama on się rozwodzi . Broń się dziewczyno i lepiej opowiedz mi swoją wersję wydarzen bo ten kit z rozwodem to każdej ktora mu stawiała ( tak jak Ty kupowałaś alkohol w Kauflandzie mu) wciskał każdej jednej ktora posuwał. Natomiast jeśli wiedziałaś że P jest zonaty i nie mówił Ci nic o rozwodzie to jest wielu innych wolnych chłopów ( stadami chodza) a do zajętego łóżka z pupa się nie trzeba było pchać. Mało tego, Beata on nigdy nie mieszkal tam gdzie mowil. Mieszkania w Elku od 2008 roku mamy dom. W 2010 rodzila się nam corka w 2019 synek. A teraz idz i płacz ze swojej głupoty bo jesli to jest prawda że wiedziałaś że ma żonę to się z dupa żonatemu do lozka nie pcha. Fajne były bagienka Nietlickie razem co? Ryjowosko Hehe on miał rykowisko caly rok jak bylam na doktoracie zagranicąTylko wy durne baby tak mu do łóżka się pchalyscie!

Part 2:
Do Beaty. Od 2017 roku do 2018 spotykałaś się z moim mężem. Nie wiem jakich kitów Tobie nawciskał. Często udawał przed swoimi kochankami ze jego siostra samotnie wychowująca corke jest jego żona... tylo po to ze jak kończył te związki to żadna z Was nie miała pojecia jak się nazywa zona i corka. w tym czasie kiedy jeździliście Nissanem do Warszawy, nad morze do Augustowa do różnych lasów ja przebywałam na stypendium naukowym. Nie byłaś jedyna. Nie tylko od Ciebie wyłudzał kase opowiadał słodkie bajki o uczuciach i chciał się wiązać. Takich jak Ty mam sprawdzonych juz 6 i to są same lata 2016-2018. Nie chcesz rozmawiać, zablokowałaś mnie. Twoja wina jest jedynie to że się dałaś nabrać na żonkę która jest jego siostra i na siostrzenice która jest jego córka. Jak publikował zdjęcia naszego syna sama go zagadywałas ale już nie odpisywał bo do domu wróciłam ja a Tobie pozostało zapomnieć o nim. Jesteś jego ofiarą, kolejna naciągnięta na pieniądze i kolejna która uwierzyła w nieszczesliwy związek i rozwod... On jest chory. Bardzo, tworzy historie które są bardzo naciągane a mnie zastanawia tylko na ile wy jesteście nielogiczne ze się dajecie w to wciągać. W każdym razie pozew złożyłam. Podałam Ciebie jako swiadka tego co wyprawiał i przy okazji będa także ciągani Twoi znajomi którzy z wami spędzili sylwestra 2017/2018. Wiem że nie zawiniłaś tu za dużo bo on ma dobre gadane ale wiem też ze jesli porozmawiasz ze mną i powiesz co on tam wymyślał unikniesz naszych spraw rozwodowych, wstydu przed rodzina, znajomymi i sąsiadami. Wiesz kim jestem i wiesz ze jestem zablokowana więc się odezwij bo zostałaś przez niego wykorzystana tak jak wiele innych kobiet.

#smiesznehistorie #drana #spotted #gizycko #heheszki