Wpis z mikrobloga

Tydzień temu pisałem, że ludzie mało czytają. Przekonałem się o tym i w realu i w necie. W dodatku prubują tanio szpanować eruducją rodem z googla i wiki. Wobec powyższego jako że ja dosyć dużo przeczytałem i staram sie czytać dalej. to oświecę Was co warto i dlaczego- czytać. Językiem normalnego inteligentnego człowieka, bez tej całej posranej otoczki recenzji.

Tak więc #polecamksiazki

Na poczatek Komuznizm Richarda Pipesa, napiszę wam konkrety bez zbędnej erudycji z googla

TO się świetnie czyta i co jest najlepsze, nie ma tam zdurnowaciałowego języka jak np. u Sołżenicyna, że na jednej stronie jest więcej przypisów niż treści. Prowadzi zwykłą narrację historyczną. Chociaż jest poniekąd stronniczy, to laik może to przecztrać, nawet będąc polakiem, wyciągniesz z niej wnioski.

Jedno co mam do zarzucenia to to, że rzuca kolokwializmami jak np.

"przyłączenie się związku sowieckiego do agresji na polskę miało wyraźny wpływ

na wynik wojny światowej".

Jak to banalnie brzmi, oczywistosci. wiadomo że ruscy się #!$%@? i mieli ustawkę, nie?

Świetnie opisane są pobudki, warunki i możliwości oraz przesłanki i cały obraz dojścia

stalina do władzy i co z tego wynikało. Świetna książka, polecam

Wołam zainteresowanych: @introligat0r: @kratochwil: @wallian: @mordrax2: @MasterSoundBlaster: @nigdy: @kickek: @DajMinusTemuNaDole: @jakubszwedo @hefpiot @GeorgeWashington

#ksiazki #literatura #polecamksiazki #bookmeter
  • 34
prubują


Wobec powyższego jako że


Jedno co mam do zarzucenia to to, że rzuca


Chociaż jest poniekąd stronniczy, to laik może to przecztrać, nawet będąc polakiem, wyciągniesz z niej wnioski.


Świetnie opisane są pobudki, warunki i możliwości oraz przesłanki i cały obraz dojścia stalina do władzy i co z tego wynikało

@kkb1:

Na pewno nie wszystko wychwyciłem
@piciek reszta:

prubuja


zdurnowaciałowego języka jak np. u Sołżenicyna,


@kkb1: W tym momencie cały kredyt szacunku jaki daje użytkownikowi którego widzę po raz pierwszy na wykopie poszedł się #!$%@?ć

Językiem normalnego inteligentnego człowieka, bez tej całej posranej otoczki recenzji.


@kkb1: Recenzji nie umiesz pisać i tyle. Inteligentnego? daruj sobie. przeczytałeś książkę i przyjąłeś każdą opinię w niej zawartą jako fakt i aksjomat i uważasz, że jesteś inteligentny? Ciężko sięczyta ten
że na jednej stronie jest więcej przypisów niż treści.


@kkb1: Mnie to by zastanowiło, czy aby ma jakieś oparcie w bibliografii w takim razie. Bo może to takie gdybanie autora. A od Sołżenicyna to ty odstąp, proszę, wstydu sobie nie rób. O! Poczytaj najnowszego wiedźmina, humor będzie na twoim, #!$%@?, dupa, gówno, cycki, #!$%@?ć, poziomie :)