Wpis z mikrobloga

@gaarahokage: To co tam trolle siedzą? Rosjanie mieszkajacy na zachodzie? Kto plusuje? U nas jak coś z propagandy ruskiej wleci to nie ma prawie wcale plusów i kupe hejtu. A tam przypominam można minusować, a mimo to wpisy mają plusy, czyli takie jest zdanie ludzi.
  • Odpowiedz
@Linijkarz_z_Lotusa: @gaarahokage: Pewnie wszystkiego po trochu tzn i vpn, i siedzacy zagranica. Na Vkontakte czesto widuje podobne wpisy dodawane przez konta z fejkowymi danymi ( nie oznacza to, że to obcokrajowcy) lub rosyjskojezycznych spoza Rosji. Ale nie wszystkie sa takie na lokalnych portalach np kiliningradzkich zwykli ludzie też wrzucaja krytyke. Oczywiscie sa ostrożni, pewnie jest cenzura adminów nawet nie aby bronic władzy, ale dla dobra piszacych. W Białorusi tak opozycyjne
  • Odpowiedz
@orgazm: tak jak po zimnej wojnie - przyjdzie Jelcyn bis,.uśmiechnie się, popiję wódeczki, pójdzie na trochę ustępstw, odda trochę terenów, a rosjanie w tym czasie popadną w jeszcze większą biedę i wybiorą kolejnego dyktatora

I tak w kółko
  • Odpowiedz
@Linijkarz_z_Lotusa: nie dopatrywał bym się tu żadnej zmiany świadomości, po prostu przegrywają i wojenka już im się nie podoba. Zobacz, że nikt nie podnosi argumentu o ginących niewinnych ludziach i bezsensownym #!$%@? kraju ale raczej martwią się, że im NATO spuchło pod nosem i gospodarka się zawaliła. #!$%@?ć ich.
  • Odpowiedz
ktoś mi w ogóle wytłumaczy, na podstawie czego wziął się punkt o "władzy narkomanów"? w sensie jak to uzasadniają, bo nie wiem o co chodzi całkowicie?
  • Odpowiedz
@Linijkarz_z_Lotusa: to że kacapy plusują, wcale nie oznacza że przejrzeli na oczy i ruska propaganda przestaje działać. Po prostu zaczynają zdawać sobie sprawę z tego że przegrywają, a to wszystko wina "tego wstrętnego NATO" xD Nawet w rosyjskiej tv już otwarcie mówią o ciężkich walkach i utracie terenu. Moim zdaniem to powoli przygotowywanie społeczeństwa do ogłoszenia wojny i powszechnej mobilizacji jako że "nasi chłopcy potrzebują pomocy i trzeba bronić kraju". I
  • Odpowiedz
@Plp_:
@szejk_wojak:
no ja zdaje sobie sprawę, że to nie wynika z dobrego serduszka tylko widzą, że im się pod dupa pali a realnych zysków nie ma. Ale wydaje mi się że uświadomienie przeciętnego ruska że #!$%@? mogą to dobra sprawa, bo jak się przez 10 lat nasłuchają że są potęgą to zaczynają świrować trochę.
  • Odpowiedz
wydaje mi się że uświadomienie przeciętnego ruska że #!$%@? mogą


@Linijkarz_z_Lotusa: no właśnie mi się wydaje że prędzej zdechną niż sobie to uświadomią. Przeważająca większość Rusków znajdzie milion argumentów na to, że to nie jest wina ich #!$%@? mentalności, władz i korupcji. Powiedzą Ci że ich porażka to wina zachodu, że wszyscy się uwzięli na ich "supermocarstwo" i styl życia, że Ukraińcy walczą nieczysto, że Rosja walczy humanitarnie i ratuje cywilów
  • Odpowiedz