Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczku @Notakaprawda widzę, że siedzisz w temacie, chociaż dużo postów pousuwałeś.

Mógłbyś doradzić coś z zakupem pralki? Mój aktualny Electrolux (ha tfu) po 5 latach łożysko (zalewane) szlag trafia i w zasadzie piorę już do zajechania. W międzyczasie szukam czegoś, co wytrzyma dłużej, lub będzie możliwość wymiany podzespołów po gwarancji. Zależy mi na ładowności 8-10kg, 1200 obrotów i klasa energetycza B. Żadne bajery typu smartfon czy para. Fenk ju from de mountain (ʘʘ)

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pralki #agd
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Notakaprawda: do 2 tysięcy byłoby dobrze. Jest za dużo modeli dostępnych na rynku i czlowiek głupieje. Poza tym jeden Mirek powie Amica dobra, inny że Beko..a ja chcę coś na dłużej niż 5 lat bo to jest tragedia..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drutex12: kupiłem Boscha WAN282MSPL

TEGO

Dlaczego? Bo chwyt marketingowy Gorenje polega na tym, że owszem gwarancja na lożyska jakaś jest (5lat) ale te łożyska też są zalewane więc co mi po gwarancji jak nie da się ich wymienić? W aktualnej pralce Electrolux padły mi własnie po 5 latach xD

Stwierdzilem że olać to, biorę na raty i tyle. Niestety na opinię musisz poczekać bo pralka stoi i czeka na zabudowę (a
  • Odpowiedz