Wpis z mikrobloga

Jakas tragedia jest z tymi barberami, idziesz do jednego to ten nawet brzytwy na oczy nie widzial, grzeje tą maszynką jakby świata nie widział. Drugi myśli że jak narzuci ci mokry recznik na morde to może golić bez pianki na sucho, trzeci ślepy i nie potrafi prosto brody ogolić, czwarty nie potrafi wziac nozyczek w rece i przy pomocy grzebienia wyrownac dlugosc brody.

To jest dramat. Macie gdzies sprawdzonego barbera co łeb ogoli brzytwa jak czlowiek a nie 45min bedzie tym #!$%@? golił głowe a i szyje czy policzki tez brzytwa ogoli?

#gdansk #trojmiasto #barber #fryzjer
  • 11
@Ponc3k: co to za spa jak #!$%@? cie #!$%@? tak ze wchodzisz #!$%@? x czasu :D na wszystkich u ktorych bylem tylko 1 dobrze ogarniala ale dlatego ze byla moja laska przez jakis czas, do reszty nigdy wiecej bym nie poszedl
@Ponc3k: Jak większość skończyła zawodówkę, gdzie pierwszy rok zamiatała, drugi podawała nożyczki, a trzeci kogoś obcięła u zwykłego fryzjera. No może, że poszedł do technikum to tam już jest w ogóle patola zawodowa. A otworzył salon barberski, bo akurat jest na to moda i za zwykłe obcięcie można skasować 200 zł., a nie 50 zł. jako salon fryzjerski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)