Wpis z mikrobloga

@rozowyslonikx: Źle, wyglądają tylko ci którzy o siebie nie dbają, lub ewentualnie przegrali na loterii genetycznej. Ja, mając 36 lat, czuję się dużo młodziej niż moi rówieśnicy, i młodziej wyglądam. Mając 34 lata poznałem nową dziewczynę która miała lat 19, i byliśmy ze sobą w związku przez dwa lata.
  • Odpowiedz
@Erravi starszych facetów łatwiej wykorzystać do darmowego jedzenia, bo trochę już wypadli z obiegu i sa mniej świadomi tego, co się obecnie dzieje na rynku świń, a także w większości przypadków mają inne przekonania, co do kobiet, tj. bardziej służalczą postawę
  • Odpowiedz
  • 0
@Przegwin raczej więcej pieniędzy i jakieś zasoby życiowe. Ale zdarzają się też dziewczyny które porostu lubią chłopów co już mają jakieś życiowe podeście do życia z racji wieku. Wyrośli z imprez i tak dalej.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Skoro ja w wieku 29 lat wyglądam jak studenciak, co sama powiedziałaś (i nie tylko ty) to ciekawe jak ja będę wyglądał po trzydziestym piątym roku życia. Chyba jak dziad wyglądać nie będę w moim przypadku. Ba, może właśnie wtedy zacznę wyglądać jak mężczyzna i zaczną młode Julki na mnie lecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kleyio: wiadomo, że OP baituje, ale trochę prawdy w tym jest. Po 35 ludzie wyglądają czesto po prostu gorzej niż w młodości. #!$%@? dieta, zero aktywności fizycznej i efekty są jakie są. OP pisze o mężczyznach, żeby nas #!$%@?ć, ale o kobietach można dokladnie to samo powiedzieć. Każdy kto korzystał z portali randkowych to potwierdzi. Przeciętna 20 latka, a przeciętna 40 latka to jest przepaść w atrakcyjności fizycznej.
  • Odpowiedz