Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,

piszę z anonimowych, bo nie mam tu już konta. Rozważam przeprowadzkę do Rzeszowa. Chciałbym, żeby kilku miejscowych oceniło Rzeszów jako miejsce do życia. Rynek pracy, ludzie (w tym rynek matrymonialny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), komfort życia, jak z życiem towarzyskim, jakimiś aktywnościami, bezpieczeństwem itd. Ogólnie jak wam się tam żyje. Mieszkałem w Rzeszowie, ale tylko pół roku, prawie 20 lat temu, więc zakładam, że sporo musiało się zmienić.

#rzeszow #rzeszow #podkarpacie #polska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6322554d1afdc4d5a91cd6d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie moim zdaniem w większości spoko, mam też info od handlowców co jeżdżą po całej Polsce i chwalą ludzi z tych okolic. Nowe inwestycje drogowe Lubelska i Warszawska + kolej aglomeracyjna powinny trochę usprawnić ruch. Wieczorne życie na rynku jedno z lepszych w Polsce. Teraz mocno uspokoiło się z jakimiś rozróbami, osobiście nie bałbym się w nocy pójść w każdy zakątek. Pracy jest w #!$%@? ale nie wiem jak wynagrodzenia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy z czym porównać. Komfort życia spoko, rynek świń słabo w porównaniu z Krakowem i większymi miastami, imprezy słabo (jeden sensowny klub, rynek też wbrew pozorom szybko się zwija i w tygodniu średni), praca zależy jaka kasa słaba z założenia, bezpieczeństwo topka, siłki kina ok. Blisko w Beskid Niski, bieszczady.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rzeszów jako same miasto jest OK, nie za duże nie za małe. Czyste, świetnie utrzymane, dużo terenów zielonych, miasto bardzo bezpieczne, nawet na legendarnej Baranówce jest dużo bezpieczniej niż 20 lat temu, koszty życia nie są zbyt duże, ale i zarobki też nie powalają w końcu to ściana wschodnia. Sporo ludzi wyjeżdża do stolicy, Krakowa, Wrocławia, ale i sporo przyjeżdża z podkarpackiej prowincji, okolic Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego czy z Ukrainy.
  • Odpowiedz