Wpis z mikrobloga

@widmo82: jak grasz dt to można, ale jak chcesz zostawić na dłużej to nie ma przeciwwskazań. Swoją drogą, wojna nie spowodowała takiego wybicia gazu co prostest kolejarzy. To ukłon w stronę tych którzy myślą że USA i Europa to podobne rynki i tak samo będą się zachowywały. Informacje z Europy mają jak widać o wiele mniejszy wpływ na gaz w USA.
@picasssss1: a ja nadal upieram sie, ze ten rajd był splotem negatywnych wydażeń. nowa wojna, kolej, nowy podatek UE. Moze i faktycznie ten strajk najmocniejszy miał wpływ, ale pozostałe dwa też mialy swoj udział, ze to wybicie bylo tak duże.
@widmo82: wejdź sobie na CNN w zakładkę biznesową, grzali ten temat właściwie od początku. A ja głupi nie zwróciłem na niego większej uwagi, wczoraj i dziś zaczynały się pojawiać analizy odnośnie tego strajku więc śmiem wątpić że jednak miał decydujące znaczenie, za co zwracam honor bo chyba o tym mi pisałeś ostatnio.
@widmo82: wtedy Fundy zafundowały wszystkim wywózkę do góry pod strajk ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zapasy poniekąd. Z resztą pisałem wczoraj że #!$%@? opory w pył więc to nie była gra jakichś #!$%@?. I tak straciłem 25k Depo co by nie mówić że "wszystko da się przewidzieć" bez strajku spodziewałem się spadku do 7.6