Wpis z mikrobloga

podoba mi się to twoje delikatne propagandowe smyranie. Przynajmniej nie robisz siermiężnej ruskej propagandy.

Poproś oficera o podwyżkę.


@fasttaker: No to chyba ten typ robi propagandę pod fałszywą flagą.
Ja piszę o jego specyficznym sposobie rozumowania.
Sam bylem grubolem grubasem, wystarczy zaczac biegac i troszke mniej jesc by chudnac. ¯_(ツ)_/¯


@BayzedMan: A ja jestem chudy, kilka kilo do granicy niedowagi w BMI (wiem że to nie jest jakoś wiarygodne ale coś tam mówi).
Więc mi rad nie musisz udzielać.

Komentuję specyficzny sposób rozumowania OPa.
@milymirek: nie ja tam widzę, że ktoś ją nazywa ruską onucą bo #!$%@? antyukraińską propagandę tylko dlatego, że ktoś posiadając paszport tej narodowości miał czelność śmiać się z niej.xD
@milymirek: myślę że OP chciał przekazać z jak bardzo debilnych powodów pół-mózgi potrafią nastawić się negatywnie do ogółu jakiegoś narodu a nawet często i gęsto zająć stanowisko popierające rosyjską inwazję xD
I jeszcze szerząc zwyczajne bzdury o tym, że Ukraińcy zabierają Polakom pracę, w #!$%@? kraju w którym nadal brakuje ludzi do pracy
nie ja tam widzę, że ktoś ją nazywa ruską onucą bo #!$%@? antyukraińską propagandę tylko dlatego, że ktoś posiadając paszport tej narodowości miał czelność śmiać się z niej.xD


@rakiwo: Poszło w tym kierunku, bo to jest jakieś pole do obrony.
Jakby powiedziała że ją poniżają za jej tuszę, to by (tak jak wy), każdy by jej radził żeby schudła i będzie miała spokój.
A co zszargane nerwy to jej zostanie.
Jeśli
@milymirek: Oczywiście jak wiadomo, Polacy nie śmieją się z niedoskonałości innych ludzi, tylko Ukraińcy. Skoro kobieta faktycznie jest gruba to najprawdopodobniej uszczypliwości słyszy z różnych kierunków i reakcja obronna jest czymś naturalnym ale ona powinna być skierowana personalnie, a nie całościowo,narodowościowo bo w takim wypadku po prostu powiela ruską propagandę.
Oczywiście jak wiadomo, Polacy nie śmieją się z niedoskonałości innych ludzi, tylko Ukraińcy.


@rakiwo: Wymyśliłeś coś sobie.
Jeśli wcześniej miała z tym spokój, to chwyciła się czegokolwiek, żeby się bronić.
Napisałem jak zapewne skończyła by się personalna obrona czy użalanie.

po prostu powiela ruską propagandę.


@rakiwo: W tym wypadku doświedczyła negatywu związanego z pojawieniem się ukrainek, więc trudno nazywać propagandą coś, co faktycznie jej się przytrafiło.