Wpis z mikrobloga

  • 658
Zgubiony iPhone 13, właściwie już przywłaszczony. Ktoś co jakiś czas włącza i wyłącza telefon. Dzięki find my mam lokalizację, ulice, blok. Na klatce wywieszone info o zgubieniu, na ekranie telefonu to samo. Zero odzewu. Jakieś rady jeszcze? Policja nic nie zrobi do 2 tyg. Raczej nie użyje go bo jest zablokowany zdalnie - zgłoszony jako zagubiony.
#iphone #apple #kradziez #telefony
  • 100
  • Odpowiedz
@psasukeq: W takim razie, z tego co mówiłeś, co jakiś czas aktualizuje lokalizacje? To chyba oznacza ze podłączył do ładowarki, chyba że już został w dziupli rozkręcony
  • Odpowiedz
@Platysma odpowiedzieli że takie mają procedury. Mam czekać aż w ciągu dwóch tygodni ktoś zwróci


@psasukeq zawsze, ale to zawsze jak policja Ci odmawia to prosisz o protokół odmowy. Działa w 90%
  • Odpowiedz
@psasukeq ostatnio mialem podobna sytuacje, dziewczyna zgubiła/ukradli telefon. Byłem na policji, ale powiedzieli że jest 23, ich jest tylko 2 na komisariacie i nie ma nawet kto ze mną jechać, a tak pozatym to mogą dopiero jutro rano itd i raczej nic z tego nie będzie bo nie będą pukac po mieszkaniach, bo nie mogą (sprawdzałem lokalizację i pokazywało pewna kamienice). Pojechałem tam z dziewczyną, wszedłem do klatki i włączyłem alarm
  • Odpowiedz