Wpis z mikrobloga

@Fan_Morawieckiego: "wartościowe" trudno ocenić - dla każdego to oznacza co innego.
Tak czy inaczej zachęcam do wspierania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę , która utrzymuje całodobową infolinię dla dzieci i młodzieży, np w zeszłym miesiącu odebrali 77 połączeń ratujących życie - czyli, że telefon nastąpił tuż przed próbą samobójczą.

Możesz po prostu wpłacić im na konto albo może zrobić to przez moją aktualną zbiórkę i wziąć udział w czymś wyjątkowym: link do
@Fan_Morawieckiego: you made my day!!! Dziękuję w imieniu fundacji i tysięcy anonimowych dzieci z problemami.
Nadal nie mogę uwierzyć, gęba non stop wykrzywiona, ciary po plecach... mów jakie masz życzenie. Chcesz wysłać w trasę coś swojego? Czy mam wystawić coś mojego. Jeśli to drugie to od razu Ci powiem, że bardzo chętnie przekażę Ci nie tylko zdjęcie ale i pluszaka który będzie Cie reprezentował.
Może masz jakiś pomysł co mógłbym zrobić
@pm20486: pobiegniesz w koszulce z nieironicznym zdjęciem Morawieckiego, a dam jeszcze tysiak z góry za październik ( ͡° ͜ʖ ͡°) (postanowiłem raz na miesiąc dawać tysiąc złotych na cele charytatywne, miesiąc temu przeznaczyłam na ośrodek pomocy dla niewidomych )
@Fan_Morawieckiego: Cześć - przepraszam że długo nie odpowiadałem.....musiałem przeoczyć ten komentarz.
Załaczam foto avatara reprezentującego Ciebie. Może być? Jeszcze jutro mogę podmienić.
Co do propozycji kolejnego tysiaka dla FDDS to wileki szacun dla Ciebie, że co miesiąc tak wspierasz i pomagasz.
Niestety, z ciężkim sercem ale nie mogę tego zrobić - nie chciałbym aby mój bieg miał charakter polityczny. Mogę się przebrać w coś wesołego (strój miśka albo jakieś jego elementy).
pm20486 - @Fan_Morawieckiego: Cześć - przepraszam że długo nie odpowiadałem.....musia...

źródło: comment_16639684154Wem1q3bmm2WNkCy5EmueY.jpg

Pobierz
@Fan_Morawieckiego jutro w Warszawie jest czynny Godan 10-15. Wybierz coś, jadę kupuję i tak polecę cały maraton.
Stroje mają słabe - nie ma miśków, jest Mikołaj, Ksiądz ;-) Może jakieś nakrycie głowy (wilk, słoń):
https://godanparty.pl/produkty/stroje-karnawalowe-i-przebrania/maski-kapelusze-korony-peruki,2,99654

Może do tego jakieś balony z helem: https://www.godan.pl/franczyza/warszawa-kochanowskiego

Tak czy siak, dziś jak odbierałem pakiet to dostałem parę zwykłych balonów FDDS które przyczepię do wózka.