Wpis z mikrobloga

Ej a teraz na serio, czy ktoś z was rozumie o czym Antoni mówi? Ja nie chce wychodzić z hejtem na pis nie rozumiejąc strony. Co to jest ta jego symulacja rozbicia samolotu W POWIETRZU? W TVN było o pominiętych dokumentach, o pominiętych wnioskach które pokazują że #!$%@?ł się o drzewo.

A Antoni mówi że to wszystko opiera się o komisje MIllera, że tam pokazany jest upadek zgodny z Millerem. ..Ale pokazuje że to nie prawda. Ze rozpadł się w locie. Pomimo że w dokumentach jest inaczej co pokazał TVN. W TVN facet od dźwięku powiedział że nic nie zidentyfikował - Antoni mówi że zidentyfikował. Etc...

Ja nic nie kumam... o czym on mówi? Czy ktoś z sercem z PIS może mi to wyjaśnić słowami nie Antoniego??
#tvpis
  • 5
@niewiempoco: Przecież tu nie chodzi o dokładne wyjaśnienie tej kwestii. Prosty, tępy elektorat i tak #!$%@? z tego rozumie. Był zamach i koniec. Nie drążyć. Tak jest w każdej kwestii którą manipuluje PiS. Praktycznie cała ich polityka to jedna, wielka manipulacja. Proste hasła dla prostych ludzi. Jak pokazują sondaże - to działa.
@ziuaxa: Z 15 minut. Danuta udawała że dociska Antoniego i wypytuje o każdy temat ..ale to wyglądało jakby z kartki razem czytali kwestie pisane pod ułożoną odpowiedź. Nie poruszyła niczego co podważałoby właśnie te tezy Antoniego. Dramat totalny.