Wpis z mikrobloga

@15wzwisie: Gdybyś się troszkę wysilił, to byś wiedział, że wyłapałem tutaj bana za nazywanie Rosji państwem terrorystycznym i potępiłem zbrodniarza Putina. Wam już totalnie się odkleja w głowie.
  • Odpowiedz
@Pshemeck a no to luzik, może podeślijmy od razu jakieś rakietki prosto do Łukaszenki. Ruscy mają Ormiańców teraz na patelni - przy jakimkolwiek wsparciu od zagranicy dla Armenii -dawkowaliby pomóc na miejscu swoimi gównooddziałami na muealnym sprzęcie (na Azerów wystarczy), a całą zachodnia broń szłaby prosto do Doniecka, tyle że z drugiej strony.
  • Odpowiedz
@FilipKarol: @15wzwisie: @timeofthe: @General-Denaturov: @cotidiemorior: @Riczi_znad_Wisly: @cumulus: ale wy wiecie oczym gadacie nie? xD Nikt, żaden z sąsiadów Armenii nie jest jej przyjazny, jedynie z gruzinami utrzymują wmiare neutralne relacje. Turcy? Ludobójstwo Ormian, 2mln ludzi zabili i wsumie He He nic sie nie stało jakie ludobójstwo. Azerbejdżan od upadku sojuza ciśnie po nich non stop. Iran? kolejni islamiści którzy by sie ich pozbyli. Ormianie nienawidzą
  • Odpowiedz
@Temeraire: jakoś ci się udało pominąć że jak Armenia po upadku sajuza była silniejsza to sobie tłukła Azerów no ale mądrzejsza o tym nie wspominać, to niepodobne jest xD A poza tym niech się z kimś dogadają, co mnie to obchodzi. Jak się chcieli dogadywać z zachodem to mieli na to 30 lat. Skoro tego nie robili tylko łasili się do kacapii to niech się walą.
  • Odpowiedz