Wpis z mikrobloga

moderacja tego żałosnego portalu potwierdziła właśnie to, co wszyscy od dawna wiedzieliśmy, są oni posiadaczami mikrusów, imitacji prącia, przerośniętych męskich łechtaczek. nie mogli oni znieść prawdy dickpilla więc niczym rzymianie postanowili ukrzyżować naszego mesjasza @BigKahunaDick licząc na to że zgaszą w nas promień wiary i prawda dickpilla zostanie zapomniana. My jednak się nie poddamy, będziemy głosić słowo Boskie choćby i do ostatniego żywego dickpillowaca. Obecne działania tfu moderacji świadczą o tym że nasze działania mają sens i mamy realny wpływ na poszerzanie świadomości społeczeństwa o dickpillu. trzymajcie się bracia. Natura.
#przegryw #dickpill #blackpill #zwiazki #seks #natura
b.....l - moderacja tego żałosnego portalu potwierdziła właśnie to, co wszyscy od daw...

źródło: comment_1663165255tE4yoVN4udXZhjeRzVEHJW.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@blaszany_drwal: nie mój content ALE uważam że gościu nadawał portalowi kolorytu, na normalnych portalach społecznościowych jest algorytm proponujący treści i BigKahunaDick zostałby zepchnięty w niebyt ze względu na brak promowania ale ktoś kto znał i chciałby mieć dostęp do treści to by miał. Na wykop.pl jedynym algorytmem jest moderacja i bany i tak to wyglada. Szkoda chłopa, zawsze huczałem ze śmiechu jak jego posty widziałem.
  • Odpowiedz