Wpis z mikrobloga

Skoro ten pisowkski/konfiarski @PoIand trol mnie zablokował:
To odpisuje tutaj:

Ukraińcy dzielnie walczą dzięki postawie Zełenskiego, który zjednoczył naród, nie poddał się i postawił się wrogowi. Tymczasem u nas Jarek byłby już na Węgrzech. A ludzie niechętnie chcą walczyć za kogoś kto na nich pluje i robi z patriotyzmu szopki.

Pis wielu ludziom obrzydził patriotyzm, ale wiarę że warto walczyć za swój kraj przywraca Ukraina.

#wojna #polska #ukraina #polityka
lalabomba - Skoro ten pisowkski/konfiarski @PoIand trol mnie zablokował:
To odpisuje...

źródło: comment_1663151815JsPTuhmDU6XA4qhjNm07fb.jpg

Pobierz
  • 31
@tos-1_buratino: o czym tam gadali?

bo na konferencji po tej rozmowę Kaczyński powiedział, że trzeba misji stabilizacyjnej NATO

a Zełeński skomentował to jako:

- Nie potrzebujemy zamrożonego konfliktu na terytorium naszego państwa. Wyjaśniłem to podczas spotkania z naszymi polskimi kolegami - oświadczył prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski, odnosząc się w rozmowie z niezależnymi rosyjskimi mediami do kwestii ewentualnego zorganizowania misji pokojowej na terenie Ukrainy, o czym mówił wcześniej wicepremier Jarosław Kaczyński.

Wygląda
@lalabomba: Nie zgadzam się. Ciężko oceniać co dany człowiek zrobiłby w sytuacji ekstremalnej jaką było niewątpliwie dla Żeleńskiego pierwsze dni wojny. Ja sam nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji Przed wojną Żeleński nie był wcale tak lubiany, miał poparcie oko 35% więc dla Ukraińców wcale nie wydawał się super prezydentem. Chyba PISiory dzisiaj mają takie poparcie w Polsce.
@lalabomba: byłoby dokładnie tak samo jak wcześniej, szczury polityczne by uciekły, ludzie by zostali i walczyli,
ludzie walczą o swoje, swój majątek, swoje ziemie, itd.. a nie "dla polityków"
dlatego też kto nie ma majątku, miejsca do którego jest przywiązany to znacznie łatwiej mu uciec, nie bardzo wie za co ma walczyć

pomyśl sobie, że masz jakiś biznes, fabryki, dom, ziemię, mieszkania, itd.. - chciałbyś o to walczyć,
a jak wynajmujesz,
Ukraińcy dzielnie walczą dzięki postawie Zełenskiego, który zjednoczył naród, nie poddał się i postawił się wrogowi. Tymczasem u nas...


@lalabomba: mam kompletnie wyebane albo jestem gotów umierać za kraj w zależności od tego kto zajmuje stanowisko które i tak się zmienia co 5 lat.

Srogie urojenia, godne wykopka.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: zostałam zwyzywana od gorszego sortu, odmawia mi się praw reprodukcyjnych, wszędzie wciskają te swoją religię jako podstawę patriotyzmu a jestem ateistą, więc w/g nich nie prawdziwy Polak, mogę tak wymieniać bez końca, po którymś opluciu od władzy w końcu coś w człowieku pęka

@kejmilek: Tak ale pisiory zawsze grały na podziały, wątpie żeby umieli zjednoczyć cokolwiek A JK jest stary i to prostu kiepski przywódca, dobry jedynie do gierek
@lalabomba: Tacy jak ty pierwsi stali po kacapski paszport w Donbabwe i Lugancie. W dupie masz państwo, ojczyznę i kraj bo akurat teraz przegrywa opcja polityczna której kibicujesz a rządzą ci których nie lubisz?
Masz ty odrobinę oleju w głowie?
Trzeba mieć nasrane w głowie aby państwo, ojczyznę utożsamiać z chwilowo rządzącą partią, która jest tylko mało znaczącym rozdziałem w historii ojczyzny. Sowiecki człowiek bez kręgosłupa. Gówniarstwo.

I jakich praw reprodukcyjnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lalabomba: Jest to prawda, ale nie do końca. Bo ośmieszanie i obrzydzanie patriotyzmu i walki o Polskę to zaczęło się na długo zanim PiS objął władzę i to jeszcze po raz pierwszy.
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: tabletki na aborcję musiałam zamawiać z Czech, no trzeba się tam jednak przeprowadzić :D. O wiele bardziej przyjazne dla obywatela państwo.

Różnica jest między nie lubić a nienawidzić ;)

Sowiecki człowiek jest właśnie nauczony bezmyślnie służyć naczelnemu wodzowi i nie protestować, tylko iść bezmyślnie walczyć.

I taki protip, jak chcesz żeby ludzie chcieli walczyć za twój kraj przestań pluć na obywateli :P A w tym się lubują fani i Konfy
@lalabomba: zostałam zwyzywana od gorszego sortu, odmawia mi się praw reprodukcyjnych, wszędzie wciskają te swoją religię jako podstawę patriotyzmu a jestem ateistą, więc w/g nich nie prawdziwy Polak, mogę tak wymieniać bez końca, po którymś opluciu od władzy w końcu coś w człowieku pęka - Jezu, odmawia Ci się praw reprodukcyjnych? W sensie skrobanki? No to rada - polecam seks w zabezpieczeniu, spiralki itd. nie będziesz musiała się skrobać.

Kto Ci