Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, nie wiem jak postąpić ze swoją mamą. Ma trochę problemów w pracy i jest ona bardzo stresująca i absorbująca (budżetówka). Prócz pracy nie ma zbyt wiele znajomych, a ja się parę miesięcy temu wyprowadziłem (mam dziewczynę, a z rodzicami mieszkałem w małej kawalerce, uważałem, że to normalny krok w stronę dorosłości). Moja mama już wcześniej mówiła, że jest jej smutno, przed wyprowadzką, i w domu głównie ja z nią rozmawiałem. Niestety mam wrażenie, że na moją mamę to źle wpłynęło, dzwonię do niej codziennie i mówi mi, że źle się czuje, że w pracy źle, a dzisiaj powiedziała, że nie opłaca jej się kupować nowego telefonu (zacząłem zarabiać więcej i chciałem jej wymienić zniszczony telefon na nowy) bo źle się czuje psychicznie. Ojciec bardzo mało rozmawia, po przyjściu z pracy siada do radia Maryja, albo przed ołtarzyk się modlić, lub spać i niewiele rozmawia z moją mamą. Boje się, że sobie coś zrobi, nie wiem, czy nie powinienem wrócić do domu przypilnować mamy. Proszę poradzcie coś, nie wiem co robić, ani jak pomóc mamie

#zdrowie #zdrowiepsychiczne #psychika #kiciochpyta #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6321a8ffd3843c24e38b1fe8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
- Matka powinna mieć swoją klikę od dawna. Zapraszać jak i również wychodzić na spotkania przy kawie, etc... Chodzić do kina i takie tam.
- Syndrom opuszczonego gniazda.
- To jest toksyczność, gdy rodzice trapią Cię osobistymi problemami sprawiając, że nie możesz się zająć własnymi celami.
  • Odpowiedz