Wpis z mikrobloga

Chryste panie, kamień z serca ze Ruskie tak #!$%@? dostają...
Jeszcze tylko jakby Ukraina przeprosiła za Wołyń i by trochę na luzie z tym Banderom - wtedy młode pokolenia mogą tworzyć dobre stosunki miedzy naszymi krajami...

Jedno mnie ciekawi, co w głowie mają typy co popierają Rosję? Czy komuchy są aż tak GŁUPIE? Przecież w tych czasach jest MULTUM informacji co komunizm zrobił, jak głupi jest to twór i co robił ze swoimi wyznawcami...
Nie można być aż tak głupim!
#ukraina #wojna #rosja #wojnanaukrainie
Pobierz
źródło: comment_1663136872jNHHEriEuKGU63Umt2W2ME.jpg
  • 18
@SanSebastian666: młode pokolenia już tworzą dobre stosunki, a to z banderą to jest mały wycinek jak u nas ugrupowania takie jak ONR. Pracuję w miejscu, gdzie przewija się masa Ukraińców i często gęsto próbowałem zagadać odnośnie historii, polityki i relacji między naszymi krajami. Zawsze praktycznie kończyło się to na tym, że oni są kompletnie zieloni w tych tematach. Nawet był gość co ogarniał historię Polski całkiem dobrze, coś tam wiedział, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alsedar: może właśnie dlatego poważnie traktują patriotyzm że nie zabrała się za to szkoła, bo ta chyba wszystko potrafiłaby obrzydzić.
@SanSebastian666: No akurat czemu do tego doszło to wiem doskonale. Wiem też, że jak człowieka zagłodzisz tak że wymrze mu połowa rodziny, a on sam nie będzie w stanie nic zrobić, to będzie takim cholernym zwierzakiem, że o drugą połowę rodziny będzie walczył za wszelką cenę. Wiele czynników się złożyło na to, co się stało. Sam też nie mam do nich pretensji o Wołyń, bo w takim wypadku można by winić
@maQus: ja na to patrzę realistycznie, zdorowrozsądkowo - wiem, że są ludzie, którzy okażą dobrą wolę bez rozliczeń i to nie dla nich rozliczenia są potrzebne. Rozliczenia się potrzebne, aby zamknąć japę tym, którzy cały czas wyskakują z Wołyniem. To jest taki klasyczny trup w szafie, wypadający zawsze w najmniej sprzyjającym momencie. Teraz jest to temat dla radykałów, jednak w określonych okolicznościach wokół radykałów zaczynają gromadzić się ludzie o bardziej umiarkowanych
@SanSebastian666: niestety, ale najwiecej onuc idzie znaleźć na tagu przegryw, zakompleksione chlopaczki, ktore myslą, ze jak będą mieli inne zdanie od kogoś to z automatu czyni ich kimś mądrym, dobrm przykładem jest tutaj multikonto zbanowanego zero_dwa a obecnie @ultimate_despair ktory otwarcie popiera ruskich i ma sie za inteligentną osobę, natomiast dopiero kilka lat temu nauczył się wiązać buty.
Pobierz
źródło: comment_1663142077J2ov9bQdirFSHdU6bcmlaM.jpg
@SanSebastian666: w tym konflikcie nie ma dobrego i złego. Wszystko na Wschodzie, poza krajami bałtyckimi, jest złe (Rosja i Ukraina) lub zaburzone (jak Białoruś). Można zwyczajnie nie lubić Ukrainy i Ukraińców, tego języka, akcentu, obecności w Polsce, błękitno-żółtej flagi/
Ja sam uważam, że istnienie silnej gospodarczo i militarnie, europejskiej Ukrainy z terytorium sprzed 24.02.2022, a tym bardziej sprzed 2014 r., będzie dla nas zagrożeniem. Po prostu w pewnym momencie nas przegonią,
coś tam wiedział, że był jakiś Bandera, ale jak zacząłem mu objaśniać co ten człowiek zrobił, to gość był w szoku.


@Alsedar: A co konkretnie mu powiedziałes? Dawałes mu jakieś linki?