Wpis z mikrobloga

@ikov: dla specjalisty żadne zapięcie nie jest dużym problemem. Żadne zapiecie nie oprze się szlifierce akumulatorowej, a te są już za 120 złotych.

W Decathlonie identyczny ulock – najtańszy to 100-120 złotych. Stal tu jest niezła, u–lock jest dość cieżki. Jak za dwie dychy to rewelacja. Był już tylko jeden, a wziąłbym z trzy.

Na Allegro za dwie dychy chodzą puste aluminowe rurki do złanamania nogą jeśli jest o co oprzeć.
@ZlodziejBilonownic: Przepraszam, ale nie ma łańcucha, więc niestety nie wiem.

Dla mnie łańcuchy są niewygodne. Ani mie mogę tego przyczepić do plecaka, ani do spodni, ani na rower. Lata, skacze, gwałtownie obciąża którąś stronę. No nie wiem, nie lubię. Mam jeden chyba nawet motocyklowy, ale kupiłem go wiele lat temu w Tesco jako uszkodzony, nie było kluczyków :) No ale kosztował nie więcej jak 10 złtych, Obciąłem zamek szlifierką kątową zrobiłe
@Poludnik20: Ja kupiłem łańcuch w Auchan, chyba koło 6 dych, poszedłem na kompromis między wagą a solidnością (ogniwa 6mm właśnie), waży koło kilograma. Na rowerze jeżdżę zazwyczaj z plecakiem, więc łańcuch po prostu wrzucam do plecaka. A co do obwiązywania to te 130cm długości przy nim już się przydało, jak nim zabezpieczyłem 3 rowery na raz, albo 2, ale do grubszej latarni xd