Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
Najlepiej żeby była kula w łeb za wzięcie paszportu. Widzę to ten sam poziom co te ruskie zwierzęta.
Kolaboracja to działanie na korzyść nieprzyjaciela, a nie bierna postawa wzięcia paszportu. Już nie mówiąc o tym, że ludzie się po prostu bali konsekwencji odmowy po Buczy i innych zbrodniach.
Zdradę stanu komuś dawać za wzięcie paszportu XD
Uj mnie obchodzi, że potem będzie amnestia.

Mój ojciec i dziadek w wojsku przysięgali bronić pokoju z bratnią armia radziecką. Muszę iść na policję żeby im zdradę stanu dowalić, zdrajcy.

#wojna #ukraina #rosja
Pompejusz - Najlepiej żeby była kula w łeb za wzięcie paszportu. Widzę to ten sam poz...

źródło: comment_1663107213NFecaNeqd73XIW0uDGhUkY.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Pompejusz Przecież na dole w komentarzach wrzuciłem jak to będzie wyglądało osoby które jedynie przyjęli paszporty względem własnej ochrony nie będą w jaki kolwiek sposób karani większość tych ludzi na wschodzie kraju wraz z przyjęciem takiego paszportu zdradzała pozycje Ukraińców czy otwarcie z ruskimi współpracowała na rzecz Rosji
  • Odpowiedz
@Pompejusz: Nie każdy, ale owszem, stare pokolenia to stracone pokolenia zdrajców i niedorajd. Sporo ludzi potrafiło się wykpić, uciec z totalitaryzmu, przekupić, użyć inteligencji.

Murzyn o byle pierdołe rozwala pół kraju w wojnie domowej, Ukrainiec walczy jak wściekły wilk. A Polak zamieniał się potulnie w mięso armatnie podczas czwartego zaboru zwanego prlem. Mięso armatnie, które w planach miało przyjąć bombę atomową.

Do tego te niedorajdy razem z zsrr uciszały lepszych od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kupkesobieciagne:

Murzyn o byle pierdołe rozwala pół kraju w wojnie domowej, Ukrainiec walczy jak wściekły wilk. A Polak zamieniał się potulnie w mięso armatnie podczas czwartego zaboru zwanego prlem. Mięso armatnie, które w planach miało przyjąć bombę atomową.


Chłopie co Ty #!$%@?. Kiedy Polak walczył z wrogami przez całą WW2 to Ukrainiec zajmował się ludobójstwem na Polakach. Murzyn 400 lat pod białym panem kolegów za paczkę fajek sprzedawał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kupkesobieciagne:

Nie każdy, ale owszem, stare pokolenia to stracone pokolenia zdrajców i niedorajd. Sporo ludzi potrafiło się wykpić, uciec z totalitaryzmu, przekupić, użyć inteligencji.


Polacy przez PRL właśnie wreszcie zrobili to czego #!$%@? przez 123 lata utraty niepodległości nie potrafili. Głowa w dół i czekasz na okazje żeby się uwolnić, dzięki temu że byliśmy grzeczni zachowaliśmy względną suwerenność i jakąś tam wolność. A kiedy Sojuz chwiał się w posadach w latach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupkesobieciagne:

Ja nie mówię o tym co było 10-20-30 pokoleń temu, tylko o bieżącej historii.


To co ta Ukraina w bieżącej historii dobrze zrobiła. Do 2014 rozkradli własne państwo.
Jakie to silne państwo murzyni zbudowali.
Cywilizacyjnie Polska i Polacy to level wyżej niż Ukraina czy jakieś afrykańskie państwa lub murzyni na socjalu w USA.
  • Odpowiedz
Polacy przez PRL właśnie wreszcie zrobili to czego #!$%@? przez 123 lata utraty niepodległości nie potrafili. Głowa w dół i czekasz na okazje żeby się uwolnić


@Pompejusz: kolega chyba przespał na historii lekcje o eksterminacji naszych oficerów i inteligencji ( _)
  • Odpowiedz
Po 89r zamiast 10 lat robić rewolucje i ganiać za komunistami, machneliśmy na to ręką i poszliśmy robić biznes


@Pompejusz: w sensie że komuniści i podejrzane typy zaczęły w latach 90 robić biznes, a reszta narodu w tym biznesie #!$%@?ć, zazwyczaj na czarno?

Ty te wszystkie głupoty piszesz specjalnie czy serio aż tak nie ogarniasz tematu? XD
  • Odpowiedz
@Pompejusz: DOBROWOLNIE. Tymczasem w Mariupolu i innych okupowanych lokacjach dostęp do pomocy humanitarnej z rossji (wiem, że to mielonka i sucha bułka ale nadal coś)miał być uzależniany od wzięcia paszportu. Ja bym wstrzymał się z emocjami bo nikt nie będzie odstrzeliwywał bez pardonu, po wojnie się wszystko wyjaśni a odróżnić kolaboranta od walczącego o życie dość łatwo.
  • Odpowiedz