Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
Najlepiej żeby była kula w łeb za wzięcie paszportu. Widzę to ten sam poziom co te ruskie zwierzęta.
Kolaboracja to działanie na korzyść nieprzyjaciela, a nie bierna postawa wzięcia paszportu. Już nie mówiąc o tym, że ludzie się po prostu bali konsekwencji odmowy po Buczy i innych zbrodniach.
Zdradę stanu komuś dawać za wzięcie paszportu XD
Uj mnie obchodzi, że potem będzie amnestia.

Mój ojciec i dziadek w wojsku przysięgali bronić pokoju z bratnią armia radziecką. Muszę iść na policję żeby im zdradę stanu dowalić, zdrajcy.

#wojna #ukraina #rosja
Pompejusz - Najlepiej żeby była kula w łeb za wzięcie paszportu. Widzę to ten sam poz...

źródło: comment_1663107213NFecaNeqd73XIW0uDGhUkY.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pompejusz: A co powiesz o typie co na 3 dni przed ofensywą przyjął paszport i cieszył się jak dziecko?
No dziwnym trafem jest w Rosji i z nimi współpracuje.
Takich Saszek było setki co zdradzali pozycję Ukraińców nie bez powodu SBU wyłapywali ich.

I nie bierz skrajności nie wszyscy będą szli pod mur bo mogli nie mieć wyjścia ale to 1% ludzi tam reszta mogła uciekać.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: no wspaniale rozegraliśmy komunę - tak wspaniale, że kilka lat później, te zdradzieckie mordy, pod szyldem SLD, miały większość w sejmie i prezydenta.

Tak rozegraliśmy, że nadal w TV i widzę byłych komunistów, a furorę w social mediach robi Nie, założone przez komunistycznego propagandziste.

To komuna rozegrała solidarność jak chciała i spadła na 4 łapy. zamiast ich rozliczyć, to teraz Miller, Cimoszewicz, Boni jeździe do PE i n----------ą na
  • Odpowiedz
@Pompejusz: nie wiem na jakich warunkach te paszporty były rozdawane, więc tego nie oceniam, ale te komentarze piszą ci sami ludzie, którzy żądają odebrania wszelkich przywilejów emerytalnym wszystkim, którzy pracowali za komuny, bo wspierali ZSRR
  • Odpowiedz
no wspaniale rozegraliśmy komunę - tak wspaniale, że kilka lat później, te zdradzieckie mordy, pod szyldem SLD, miały większość w sejmie i prezydenta.


@KarpiuZRzeki: Patrz synu, debil.... Jakby ktoś obalił komunę to mógłby narzekać. Komuna nie upadła tylko kulturalnie podzieliła się władzą a potem powoli przekształciła się w kapitalistów zgodnie z planem. Komuna nie musiała się dzielić władzą. Mogła te całe towarzystwo pogrobowców solidarności spacyfikowanej w latach 80 wziąć za
  • Odpowiedz
@EliG: kto się przekształcił w kapitalistów? pZPR w SLD? Socjalna partia, która by zdechła gdyby nie pożyczka Moskwy?

A co do Jaruzelskiego, to mam nadzieję, że pięknie pali się w piekle obok innych zdradzieckich mord, jak chociażby Bierut.

Jakakolwiek obrona komunizmu i układu z komuchami, jest albo debilezmem, albo wskazuje, że serduchem jesteś w czasach słusznie minionych.
  • Odpowiedz