Wpis z mikrobloga

Mirki, mam trzy pytania odnośnie seriali:
1. Oglądam sobie serial Stewardesa i po 4 odcinkach jakoś nieszczególnie mnie wciągnęło. Fajnie się ogląda Cuoco, bo całkiem dobrze radzi sobie w roli dramatycznej (myslałem, że pod względem aktorskim to klasa B), ale intryga mnie zupełnie nie angażuje. To się jakoś rozkręci na tyle, że warto kontynuować?
2. Oglądałem kiedyś serial Młody Papież, ale też po kilku odcinkach zaczął mnie nużyc i zrezygnowałem. Chciałem wrócić, ale też szybko odpadłem. Jedna rzecz tylko mnie ciekawi - czy w serialu zostało wyjaśnione dlaczego Jude Law został papieżem? Z tego co pamiętam to pierwsze odcinki mocno sugerowały jakąś intrygę, bo nikt nie forsował jego wyboru. Jedyna rzecz, jaka mnie ciekawi, więc nie będę dla niej tracił kilku godzin.
3. Czy Czarny Ptak to serial, gdzie pierwszy sezon jest zamkniętą historią? Kończy wątek główny i większość pobocznych albo przynajmniej nie zostawia ich daleko od rozwiazania, nie daj boze jeszcze na cliffhangerach?
#seriale
  • 6
@venomik: Stewardesa to słaby serial. Miałem wrażenie, że nie mieli w ogóle pomysłu czym wypełnić 1 sezon i nawet nie zabierałem się za drugi.
Młody papież jest moim zdaniem świetnym serialem - odpowiada na pewne pytania co do papieża i jego przeszłości, ale odpowiedzi nie każdemu przypadną do gustu. Nie podeszła mi jego kontynuacja (Nowy papież), która przez większość czasu przynudza i za bardzo chce iść w kontrowersyjne tematy... a trzeba
@redemptor:
Dzięki za odpowiedź :)
W takim razie porzucę Stewardesę, mam już pare seriali w kolejce, a mało czasu na oglądanie.
Jesteś w stanie jakoś streścić wątek 'papieża granego przez Jude'a' - najlepiej z krótkim wyjasnieniem jak został papieżem :)