Wpis z mikrobloga

@vrim: PO czy Hołownia nie będzie rozdawać więcej. Może lewica. Ale główne wydatki socjalne pi razy drzwi zostaną.

Problem z PIS nie jest żadne rozdawnictwo, ale tworzenie autorytarnego państwa mafijnego, gdzie działanie wszystkich instytucji, tworzenie i działanie prawa jest dostosowane i służy jedynie do transferu i zarabiania członkom i przyjaciołom (kościół, organizacje konserwatywne) partii.
@milymirek: To jest jeden z problemów, ale nie jedyny. Ja wole PeOwskie rozdawnictwo i brak państwa mafijnego niż PiSowiskie rozdawnictwo i stopniowe budowanie reżimy quasi autorytarnego.

Lepiej, że w PO mówią tak jak mówią, niż mieliby robić Konfa, która tylko wykrzykuje jakieś populistyczne postulaty, a w rzeczywistości nie ma jakiegokolwiek programu gospodarczego.
@milymirek: No mam i czytałem to coś xD To żaden program, tylko zbiór populistycznych postulatów. Jak proponuje się rewolucyjne zmiany to się to uzasadnia, jak się zamierza je w ogóle wprowadzić. No ale widać niektórym wystarczy rzucić hasełkiem, żeby zrobiło się mokro xD
@milymirek: No wg mnie nie mają. Jak sobie założę partię i napiszę w programie, że zrobię tak, że wszystkim będzie super, to wg ciebie mam program czy nie? Bo wg mnie to nie jest program, ale się wykłócał nie będę xD

Program gospodarczy PO ma wg mnie #!$%@? btw
@milymirek: O esu.Program PO jest #!$%@? i zakłada (a przynajmniej zakładał) kolejne rozdawnictwo. Nie podoba mi się, ale to nie są jakieś pomysły z kosmosu.

Program Konfy to np. obniżka ceny paliwa i energii. Ale o tym, jaki wpływ ma na to UE, jak zamierzają obejść minimalny poziom akcyzy itd. nie napiszą. Są tylko pierdy w stylu: stop rządom Brukseli itd.

Jak jesteś taki progospodarczy figo fago, to se usiądź do
W przypadku PO to jest przelejemy z jednego worka do drugiego, #!$%@?, ale sobie chociaż można to wyobrazić.


@Anthermil: No i na tym żerują socjaliści jak PO czy PiS.

A z tym państwem mafijnym, to nie byłbym taki pewien.
Pamiętam że PO przebijało pod względem bezczelności PiS, potem się myślało, że PiS to g... ale może ta bezczelność chociaż się skończy, a oni tylko się od PO nauczyli wszystkiego pilnie i
@milymirek:
Nie ma żadnej pokrętności w mojej postawie:

- "Program" Konfy - zbiór populistycznych, niemożliwych lub prawie niemożliwych do realizacji postulatów - wg mnie to nie jest program. To jakiś manifest rewolucyjny pozbawiony jakiegokolwiek sensu i jakiejkolwiek spójności.
- Program PO - #!$%@? zbiór dalszego rozdawnictwa. Nie podoba mi się, ale da się to wyobrazić.