Wpis z mikrobloga

Bardzo podoba mi się Milly Alcock w tej roli. Ma oryginalną urodę i to na co zwróciłem uwagę w 4 odcinku, to to, że nie jest sztuczna. Jej śmiech, zwłaszcza oczy i zachowanie jest naturalne. Milly doskonale sprzedaje mi historię Rhaenyry, jej temperament i stanowczy charakter. Nie odczuwam takiego dysonansu i irytacji jak zbuntowaną nastolatką Daenerys, która nie była w stanie mnie przekonać do siebie

#graotron #got #rodsmoka #houseofthedragon #hbo
gracilis - Bardzo podoba mi się Milly Alcock w tej roli. Ma oryginalną urodę i to na ...

źródło: comment_1663088794XSEBkTaz1tL9iRo1lHCYSa.jpg

Pobierz
  • 20
@Filippa: Raczej - zdjac simlocka ale nie chcial miec bekarta. Teraz nikt nie wie poza nimi ile to trwalo i do czego finalnie doszlo ale dziewica juz nie jest czyli beda zakladac ( i zakladaja ) ze moze byc w ciazy. Takze zwyczajnie ja rozdziewiczyl bo tylko o rozdziewiczenie chodzilo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gracilis: to ja przy okazji chciałbym zapytać o tego króla, co za nią stoi. On ciągle wygląda jak nieogolony menel, iście nie po królewsku. To jest jakoś wytłumaczone fabularnie, jego charakterem, jakąś depresją? Sam z oglądaniem czekam na koniec sezonu, ale ta kwestia mnie od początku zastanawiała.