Wpis z mikrobloga

  • 105
@skizo: Widzę, że PiSowca zabolał mój materiał o Macierewiczu. Muszę Ciebie zasmucić ale nie ma mnie na żadnym discordzie. Następnym razem lepiej się postaraj.
  • Odpowiedz
  • 36
@skizo: Z racji Twojej nieudolnej próby zdyskredytowania mojej osoby i robienia w tym wątku śmietniska informuje, że od dnia jutrzejszego przez najbliższy tydzień będę ten filmik wrzucać codziennie.
Smacznej kawusi.
  • Odpowiedz
@Sin-: śmiało za flood i spam polecisz szybciej niż ci sie zdaje. Elo laska, ps IDŹ chłopowi kolacje zrob lepiej. Ktoś musi zarobić na twoje #!$%@? skoro ty sama siedzieć 24/7 na wykopie.
  • Odpowiedz
  • 16
@Frasad: Ale patrz jak bardzo chce mnie uwalić. Najpierw zarzucił mi multi. Potem wyjechał z discordami. Nie zadziałało to zabrał się za personalne zaczepki aby mnie sprowokować. Nawet się z tym nie kryje, że szuka haków.
Nie przestraszę się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@skizo: co tam towarzyszu pisowczyku? Jeśli stan faktyczny nie zgadza się z twoim wyobrażeniem o świecie, to tym gorzej dla stanu faktycznego? Buahah. Nie jesteś u siebie gościu, także ściśnij tam, sklej wary I budzik nastaw na 19 30, bo znowu będziesz miał samo gęste z tiwi.
  • Odpowiedz