Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: aż muszę post napisać bo serio słabo wierzę, że aż tak naiwni jesteście i wierzycie w te mistyczne biznesy kińskie łysego i jaku gapcia. Prawda może was trochę przytłoczyć, zarówno serile jak i tak druga to są zwykłe dziewczyny które los słabo pokierował obie są bezdomne bez rodziny i trzeba robić cokolwiek by przeżyć to przyszły z domu publicznego po bankructwie zwanego "met friend" do łysego i spoconego krzycha (specjalnie z małej) taki los ja tam trzymam kciuki a tym starym dziadom to taki sowity głęboki #!$%@? w krzyż. Mam nadzieję, że szybko tam wejdzie prawo ekstradycji i szybko wrócą na swoje miejsca czyli do więzienia, bo to już nie są żarty a oficjalne sutenerstwo. Wieśniakom się lata 90` przypomniały
#raportzpanstwasrodka
  • 14
@Monastyrr: a nie wydaje ci się, że Krzysiek, wiedząc, że to ciężko zarobione pieniądze widzów, powinien pokazać co za nie kupił? Postaw się na jego miejscu. Jak byś ty zrobił na jego miejscu? Z czystej wdzięczności, chęcia bycia transparentnym i uczciwości ja bym pokazał, co zrobiłem z pieniądzmi, jak bardzo mi pomogły. Nawet z chęci pochwalenia się.

Omijanie tematu jest nienormalne.
@Monastyrr: miałbym, skoro później dostałbym kilka lub kilkanaście tysięcy zł od widzów.
A skoro nie pokazał w co zainwestował pieniądze, to pewnie je #!$%@? na nic co można w satysfakcjonujący widzom sposób przedstawić i to jest powód, dlaczego sprawa ucichła.

A nie dlatego, bo wziął pieniądze i na coś pożytecznego wydał, bo wtedy by nie siedział cicho jakby sprawy nie było. Ten dostał hajs i cicho sza.
Ostatnio mam hejterskie tyly: Lysy=Machaj teraz ma innego "Lysego" na gniotach. Kto to zacz?

A drugie ten nowy: "Major" tez lysy. I znowu nie wiem kto to.


@Niedobry:
Łysych mamy w uniwersum dostatek. Można nawet powiedzieć, że to klęska urodzaju.

w domyśle Łysy = Machluj zwany też Prezesem, Lucjanem, Za Moje, Keto albo Predatorem

Drugi Łysy to Paweł (wysoki w okularach) który przez długi czas miał opinię "tego ogarniętego" co czasem