Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Orientujecie się czy po premierze poprzednich iPhoneów można było je dostać w sklepach stacjonarnych #apple ? Zamierzam udać się do takiego sklepu w niedzielę, a mam ponad godzinę jazdy i nie wiem czy w ogóle będą mieli na stanie nowego iPhona
#iphone
  • 7
  • Odpowiedz
@Totems: Różnie może być, pewnie zależy od modelu i ilości pamięci bo te podstawowe mają zazwyczaj większe wzięcie niż te wyższe wersję z większą pamięcią.
  • Odpowiedz
@Totems: tak zaraz po premierze to były raczej braki uzupełniane co jakiś czas, więc jak polujesz na konkretny kolor i rozmiar pamięci to możesz mieć problem. Możesz spróbować się dodzwonić do sklepu i zapytać, czy mają na stanie i jeśli tak to czy mogą odłożyć.
  • Odpowiedz
@Totems: Dzwoniłem do ajspotów, kortlandów. Założę się, że dla siebie/znajomych będą mieć, oprocz tego co ludzie zamawiali online ma być jakaś pula dostępna w sprzedaży, ale znając życie to się przed otwarciem porobią kolejki od północy i nawet się nie dopchasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirasKo-Kalwario: @Wizun:
Dopiero w niedziele będę miał czas. Telefon planuje kupić w Niemczech w oficjalnym sklepie Apple, a nie w u resellerów, dlatego myślałem, że się uda kupić
  • Odpowiedz
@Totems: sklep Apple może ma większy priorytet, ale to nie oznacza, że dostanie nie wiadomo ile, dodaj do tego, że będzie oblegany na pewno
  • Odpowiedz