Wpis z mikrobloga

@to_nie_tak_jak-myslisz
No #!$%@?, jak rynki mogą rosnąć jak jest zwalczana inflacja oraz od września 90mld będzie ściągane z rynków.

Tak ostro w dół inflacja za miesiąc, może odrazu za 2 tygodnie i się rozmyślą.
Rynek właśnie wycenił te mszcze gadanie o wzrostach i nowych szczytach, a najlepsze jest to że to dopiero początek #!$%@?.

Wszyscy gadają o bessie, a jak przychodzi co do czego to ała jak to spada.
( ͡°
a najlepsze jest to że to dopiero początek #!$%@?.


@zjadaczszyszek3000: od listopada lecimy w dół a ty piszesz ze to dopiero poczatek XD
O spadkach trzeba bylo myslec kilka miesiecy temu, teraz jest czas na zakupy ale ulica jak zwykle sie zorientuje jak bedziemy retestować ath

Wszyscy gadają o bessie, a jak przychodzi co do czego to ała jak to spada.


@zjadaczszyszek3000: nie, to po prostu niedzwiedzie sie podniecaja za
@to_nie_tak_jak-myslisz

Tak to dopiero początek bo teraz beda musieli równo jechać ze stopami oraz rozpoczną znaczne ściąganie kasy z rynku.

To pokaż mi te masowe obkupowanie dołków przez dużych graczy i sprzedającą ulice. Ulica śmieje się z ulicy no kto by pomyślał.

Przestań oglądać i rysować kreski na wykresie tylko weź jakąś pożądna książke z ekonomii to ci rozświetli drogę
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zjadaczszyszek3000: @to_nie_tak_jak-myslisz: Nie masz pojęcia jaka będzie inflacja w przyszłym miesiącu, więc to co piszesz to takie gdybanie. Tak, rynek wyceniał podwyższkę o 75, ważniejsza będzie konferencja. I jaki koniec zaciesniania jak FED dopiero zaczą sciągać gruby hajs z rynku i nie ma nikogo, kto ci powie czym to się zakończy.
Mówi się o braku płynności i powtórce z czasów początku covida z 2020 roku kiedy dax zleciał na 8k.
@obserwator_swiata
A co to za różnica jaka bedzie? Słyszałeś Powella? Jak nie to obejrzyj jego 2 ostatnie występy co tam mówi. Rynek niczego nie wyceniał, gdyby to zrobił to byśmy mieli up do 21 września, a dzisiaj pompe po wynikach.

Tak to dopiero początek bo teraz beda musieli równo jechać ze stopami oraz rozpoczną znaczne ściąganie kasy z rynku.


@zjadaczszyszek3000: XD
a kase ściagaja juz od czerwca przypominam. Poza tym zaraz
@zjadaczszyszek3000: Moonboyowy urwis? Że niby ja? Ja jestem misiek na czele wszystkich misków.( ͡° ͜ʖ ͡°).
Obecnie na dwóch krótkich na daxie, otwarcie po 13500 i 13400 + krótka na btc po cenie 22100. Jak ty po moim wpisie wywnioskowałeś, że jestem moonboyem, to nie mam pojęcia.
Oczywiście, że planowana podwyższka o 75 została już w wiekszym stopniu wyceniona.
W ubiegły czwartek, godzina 14.15 EBC podniósł stopy