Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#hhc #hhco #narkotykizawszespoko #wykopjointclub
Ostatni weekend był teścik hhc od perpetua, trochę się bałem bo tańsze od saltypot i od tego co ma 40% ale zaryzykowałem.
Zapach: pachnie przepiękne, zupełnie jak normalna mm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smak: ciężko powiedzieć, bo nie jestem jakimś koneserem ale jakaś nuta jabłka mi się przebija, a poza tym to na prawdę dobre
Działanie: o matko próbowałem na vapcapie, mam go chwilę także nie potrafię jeszcze go dobrze używać ale ok. 0,05g to dla mnie #!$%@? z butów. Mam wrażenie że działanie bardzo zbliżone do normalnej mm lub bardzo podobne. 5-10 minut po zwparyzowaniu weszło lekkie slowmo i zacząłem czuć luz. Potem delikatna euforia ale bez śmiechawy oraz totalny chill. Lekko wchodzi na banie też. Można sobie coś wkręcić łatwo XD
Czas działania: ok. 4h
Ogólnie próbowałem saltypot i dla mnie perpetua dużo lepsza pod każdym względem
Powiem krótko brać póki można tym bardziej, że chłop na shopee wystawił to z kuponem można zbić cenę fajnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://allegro.pl/oferta/perpetua-susz-konopny-hhc-flowers15-tuttifrutti-2g-12471280819?
  • 8
@Ukiiii: póki co to nie opłaca się brać za taką cenę tutaj jest nałożona kosmiczna marża, a saltypot to jest hempmont więc możesz sobie odpowiedzieć czemu susz od innych producentów jest lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bydlaku470: widzę orientujesz się w temacie. Jesteś w stanie coś polecić co jest dostępne online dla miłośników delty 9? Oczywiście bez końcówki domeny .cebulka ani płatności w krypto

Próbowałem suszu 50%HHC-O od HealthTerapy był dość w miarę ok, mocniejszy niż susze cbd, jednorazowy vape 99% taki jakis jakby słabszy ale to pierwszy raz z vape'ami więc może za małe buszki lub za rzadko ściągałem. Niedawno skopciłem 95% od saltypot'a hhc-o ogkush
@DaroJimi: medyczna marihuana jest na wyciągnięcie ręki, według mnie to głupota zostawać królikiem doświadczalnym dla nowych produktów kanna, kiedy w ciągu kilku godzin można zostać pacjentem i legalnie kupić marihuanę w aptece, a na pewno masz jakieś schorzenia kwalifikujące się do rozpoczęcia terapii. Początkowe koszty mogą przerazić bo zakup medycznej marihuany jest dość drogim interesem ale na pewno jest to bardziej ekonomiczna metoda niż te vape peny, które w rzeczywistości zawierają