Wpis z mikrobloga

Mirki, ratunku, dostalem dzis 3 maile z Inpost, ze ida do mnie paczki z Shopee (tel. 111111111), do trzech roznych paczkomatow w trzech roznych (mocno oddalonych) miejscach w Polsce. Nigdy nic na Shopee nie zamawialam. Co robic?

#shopee #inpost
  • 31
@Bodzias1844: jest to jakas mysl ale nie wiem czy to nie jakis blad w matrixie inpostu (paczki faktycznie sa w drodze) bo nie mam ich ani w aplikacji, ani nic SMSem nie przyszlo. Dziwnie wyglada nadawca (ten numer telefonu...)
@cybulion: No gdyby to byl gmail to bym rozumiala, czasami dostaje tam bledne maile ale to prosto skorygowac. Ale to mail na WP :) I nie ma opcji zeby ktos mial taki sam mail.
@Hertha: to tak jeszcze dodam, ze jak kupujacy robi darmowy zwrot to do sprzedajacego dochodzi przesylka w ktorej nadawca jest shopee i tam zawsze podany jest numer do nich jako 111111111, ale czemu informacja o tym mialaby trafic do ciebie to nie mam pojecia XD
@albercik_: hmm to jest jakis trop ale czemu na mojego maila? Dziwny temat. Wydaje mi sie (dawno nie kupowalam nic paczkomatem), ze do odbioru dostane numer telefonu i kod odbioru. Sprobuje wtedy zadzwonic na te numery :)