Wpis z mikrobloga

Był ktoś na Sardynii? Macie jakieś rady, żeby tam przyjemnie spędzić wakacje i nie zwariować? Jak narazie to przy poszukiwaniu noclegów spotkałem się tam z multum
ukrytych opłat, za sprzatanie, za posciel, za reczniki, za oddychanie i za cokolwiek. Zjezdzilem pol Europy i nigdy jeszcze nikt mi nie doliczal za takie rzeczy osobno w ukrytych kosztach.
Jakieś protipy?
Bardzo tam drogo?
#wakacje #podroze #sardynia #wlochy
  • 7
  • Odpowiedz
@Galapagos_: byłem. Lądowanie w Cagliari, wzięte auto na lotnisku i spędziłem głównie objazdówke na północy wyspy. Ceny bardzo spoko, piękne widoki. Nocleg brałem z booking i żadnych ukrytych opłat.
  • Odpowiedz
@utede: @Niegrzeczny_gentleman: to ciekawe bo przelecialem caly booking i airbnb i wszedzie sa dopiski malym druczkiem ze doplata za basen, za posciel, za sprzatanie, za cos tam itd.
Tez wynajmuje auto i polnoc wyspy bede zwiedzal.
Polecisz jakis must visit @utede ?

Troche mnie pocieszyliscie dobrymi opiniami.
  • Odpowiedz
  • 1
@Galapagos_ ja teraz jestem na sardynii i mam takie odczucia jak opisujesz, dodatkowo od innych nasłuchałem się że jacyś Niemcy poszli przy popularnej plaży na 2x croissant + 2x espresso i dostali rachunek 60€. Generalnie na razie zwiedziłem wybrzeże między Olbi a Porto Torres i wszędzie blisko morza jest drogo, jedyny ratunek to większe sklepy typu Lidl. Ja byłem na 3 kemingach z kartą ACSI i dopłata za 2 dzieci 24 €,
  • Odpowiedz