Aktywne Wpisy

maybe +99
Mirki, "fachowcy" kładli mi listwy przypodłogowe. Generalnie wyszło super, no ale - narożniki - zdjęcia w komentarzach. Mówili, że się nie dało tego materiału równo ściąć na 45 stopni i żebym sobie zamówił zaślepki, bo tak będzie lepiej wyglądać. Sęk w tym, że producent nie oferuje do tego konkretnego modelu zaślepek. Jakieś pomysły, jak to zamaskować? Kleili Mamutem, więc raczej nie oderwę. Myślałem wypełnić luki Mamutkiem, wygładzić go jak wyschnie i nakleić
źródło: IMG_4496
Pobierz
KjatanSveisson +61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





W czerwcu pływaliśmy kajakiem po ostatnim odcinku Noteci, Warcie i przez ujście Warty do Odry - zanim doszło do jej skażenia. Pływając kajakiem po Warcie zakończyliśmy nasz cykl spływów wokół polskiego odcinka MDWE70.
Pod względem ilości wody Lubuskie to złoto, o ile oczywiście jeśli ktoś nam tej wody nie psuje i nie truje.
W filmie zobaczycie:
✅ piękną Marinę w Santoku,
✅wpadającą do Warty Noteć,
✅nadwarciańskie plaże,
✅wyjątkowy i najstarszy na świecie lodołamacz rzeczny Kuna, który stoi w Przystani Gorzów,
✅piękne starorzecza Warty,
✅ptaki z Parku Narodowego Ujście Warty
✅i słupki graniczne na Odrze.
Z tego spływu powstał film, gdzie pokazujemy wszystkie te miejsca.
Zapraszamy do tego znaleziska i jego wykopek.
Jeśli chcecie być na bieżąco z moimi znaleziskami polecam obserwację hasztagu #szalonewalizki
#podroze #turystyka #kajaki #splywkajakowy #kostrzynnadodra #warta #gorzowwielkopolski #lodolamaczkuna
źródło: comment_1662962735brF5Qrp92JGcW5qJkXQl1j.jpg
Pobierz@SzaloneWalizki: raczej zanim została skażona na całego