Wpis z mikrobloga

gamingowy laptop a dał biurowy, ehh..


@zaye93: To ja dostałem laptopa Della z integrą chyba gama x3500 i intel core 2 duo ale nie pamiętam modelu i vista była zainstalowana. Po kilku latach wymieniłem na komputer siostry Athlon x64 chyba 4500 i karta gt 210 XD pierwszy sensowny komputer to w technikum GTX 960 i5 4460 i 8 GB ramu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArthasMenethil: też miałem Della xD. Z win7, wcześniej domu był tylko jakiś stary komputer windows xp z dupą. W gimbazie kupiłem xboxa i to był duży błąd, bo nie wiedziałem, że trzeba płacić za granie online. Najgorsze było to, że moi koledzy mieli głównie pc, więc straciłem szansę na integrację poprzez gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArthasMenethil: kupiłem xboxa też dlatego, że sama myśl o składaniu pc mnie przerestała wtedy. Nie wiedziałem, że mogę po prostu wziąc sobie zestaw z np. purepc i zamówić złożenie go w morele czy xkom. Z xboxem było prosto - kupujesz i działa.
@zaye93: za moich czasów młodości kakuter amiga kosztował 5tys przy Sr krajowej 800zl
Musiał się zadowolić Pegasusem a potem konsolą na kakuter stać było tylko komunistów których nie brakowało