Wpis z mikrobloga

@mackbig: ja swojej mówiłem że nie będzie pelnoskalowej inwazji, najwyżej południe (korytarz do Krymu) ¯_(ツ)_/¯ swoją drogą też nabrałem się na potęgę armii rosyjskiej
Miała rację
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mackbig: na wigilię to będziemy oglądać filmik z Kremla z Ukraińcami jak biegają po nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mackbig: Przeprowadź uderzenie wyprzedzające. Powiedz przy wszystkich jak bardzo się cieszysz że się myliłeś, zachowasz tym sposobem inicjatywę i kontrolę. Dyplomacja rodzinna.
  • Odpowiedz
@mackbig ja swojej mamie mówiłem że nie będzie inwazji, i że wojska na granicy to tylko taki straszak a kilka dni potem wojna xd do dzisiaj co jakiś czas mi to przypomina jak poruszany jest temat o Ukrainie xdddd
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to ze na poczatku wojny mowilem matce ze max miesiac i bedzie po Ukrainie. Mam nadzieje ze nie przypomni se tego na wigilii jak bede zgrywal eksperta. Nie po to czytam tag zeby wyjsc na pajaca.


@mackbig: ~~Każdy tak myślał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mackbig: Mi mama mówiła, że już po Ukrainie, a ja jej, że wytrzymają natarcie i to Rosja do czerwca-lipca straci siły do wojny. Jestę ekspertę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mackbig: cytuj Sikorskiego

'Będzie wojna i to się stanie w tym tygodniu Zostaniecie zniszczeni za trzy dni. Nikt wam nie pomoże, chyba że szybko zniszczycie 10 tys. rosyjskich żołnierzy, 100 rosyjskich samolotów i 300 rosyjskich czołgów. Jeśli to zrobicie, kraje zaczną dawać wam broń i nakładać sankcje na Rosję"
  • Odpowiedz
@mackbig:

Najgorsze jest to ze na poczatku wojny mowilem matce ze max miesiac i bedzie po Ukrainie


Zawsze mnie to zastanawiało, czemu w tak skomplikowanych sprawach ludzie bez żadnej wiedzy piszą z takim przekonaniem tego typu stwierdzenia
  • Odpowiedz